Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 1 egész hónapja csak...

Már 1 egész hónapja csak gyümölcsön, zöldségen, tojáson, halon, gombán, zabpelyhen, rizsen élek, de kezdenem nagyon unni, egyszerűen meghalok egy kocka csokiért, de tudom, hogy nem szabad. Mikor múlik már el ez az érzés?

Figyelt kérdés

Úgy vágtam neki a diétának, hogy azt hittem, egy idő után megszűnik a csoki meg az édesség utáni sóvárgásom, de még mindig ott tartok, hogy iszonyatosan kívánom az édeset.

Még szerencse, hogy itthon senki sem tart ilyen kaját, mert én egy ültő helyemben felfalnék egy nagy csomag kekszet meg 1 tábla csokit, vagy akár többet is.


Fogytam 4 kilót, ami elvileg a normális, de még 16-ot kéne, ami további 4 hónap kemény meló. Csak így nem tudom, hogy fogom kibírni azt a 4 hónapot.


2014. jan. 25. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Variáld a zabpehely/túrót ízesítését:fahéjjal, kakaóval,kókusszal,magvakkal,proteinporral.


Én 4 napot nem bírnék ki édesség nélkül, nemhogy 4 hónapot. Nekem a fent javasolt módszer bevált.

2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást, magvakat is eszem, csak kifelejtettem a felsorolásból.


A proteinpor elég drága, sajnos azt nem engedhetem meg magamnak, de a kókusszal, kakaóval felturbózott zabkása remekül hangzik!

2014. jan. 25. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ehetsz egy héten maximum 1 sor csokit, nem többet! vagy következő héten 2-3 darab kekszet.
2014. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha naponta megeszek EGY kocka csokit, attól nem hízol semmit - viszont kibirod a további idöszakot is.
2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én 1 kocka meg 1 sor csokitól csak még jobban kívánom a csokit, ez olyan, hogy ha nekikezdek, nincs megállás, szóval nem tudok megálljt parancsolni magamnak, úgyhogy inkább nem is teszem próbára magam meg az önfegyelmem.
2014. jan. 25. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted a túrót, akkor tudnál egy olyan variációt csinálni, hogy 1 kocka minőségi ét csokit-lehet vmilyen ízű is, pl szerintem az ilyen erdei gyümölcsösök nagyon finomak, és azt belereszelheted.

Almát és fahéjjal is feltudod dobni, nagyon finom.

Ami nagyon finom és kicsit édeskésebb az a mandula meg a dió szerintem

2014. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyél cukormentes csokit. Csajoknak kell a kakaó, jót tesz. Lehetőleg ne legyen benne cukor, vagy legyen nagyon étcsoki..


Zabot, rizst miért eszel ha fogyni akarsz?

2014. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Zabot, rizst azért eszem, mert valamiből energiát kell szereznem, de nem eszem sokat belőlük, max 50 g.


Úgy tervezem, hogy idővel egyre kevesebb szénhidrátot fogok fogyasztani, és akkor ezeket teljesen elhagyom vagy minimálisan fogyasztom, de még így az elején ez nem megy...


Amúgy úgy tudom, hogy a zab a megengedő paleolit diétába beilleszthető, a rizs pedig, azt hiszem, nem tartalmaz sem lektint sem glutént, igaz, magas a GI-je, de én mindig zöldségekkel, gombával és hallal együtt fogyasztom.

2014. jan. 26. 00:33
 9/12 VWXYZZS ***** válasza:
Amiket eszel azzal nincs gond. Ne is változtass rajta. El ne kezdj csokit enni, még napi egy kockát sem. Totál fölösleges és amúgy sem tudja az ember megállni, hogy ne falja be az egészet. Cukormentes csoki sem jobb tele van zsírral. A legjobb. Megoldás a fehérje por lenne. Én spec 2350g-ot vettem 11500 Ft-ért. Ha naponta csak 30g-ot ennél belőle ami mondjuk egy jó kis palacsintához még sok is, akkor sem lenne 150Ft-nál több. Annyiért meg csokit sem veszel. Na sok sikert és kitartást. A 4 kiló amúgy tök rendben van.
2014. jan. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem az a probléma, hogy nem fogysz, hanem hogy ennél édességeket?


Egyél egy kicsit.. Nem kell nagy erőlködésnek lennie a fogyásnak, illetve írtam a cukormentes csoki ötletét.

2014. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!