Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt-kúra: tapasztalatok,...

Léböjt-kúra: tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolkodom azon, hogy alávessem magam egy léböjt-kúrának. Mik a vélemények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

[link]



2014. febr. 2. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak átfutottam a cikket, nem olvastam végig. Rengeteg ostobaságot írnak benne.


Ha 5 napig csak folyadékot viszel be a szervezetedbe attól fogyni fogsz ugyan, de hogy az nem zsírból, hanem izomból fog lemenni az is biztos.


Állíts össze egy normális étrendet, hanyagold az ilyen kúrákat. Hidd el, többre mész vele.

2014. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hétig csináltam egy ehhez hasonlót, zöldség- és gyümölcsleveket, nyers zöldségeket és gyümölcsöket, valamint zöldségleveseket ettem csak. Teát azt nem, mert nem szeretem. Az első 3 nap brutális, mert akkor indul meg a mérgek kiürülése, kaptam is olyan migrént, hogy borzalom. De utána minden könnyen és simán ment, plusz ledobtam 20 kiló felesleget is (80 kg voltam, és 60 lettem). 35/N
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt a 20kg-t 6 hét alatt?
2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!