Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom? 15 éves...

Mennyit kell fogynom? 15 éves vagyok 172 cm,55-56kg.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyit kell fogynom még?55-56 kg kozott van a súlyom,lovagolok heti 4-szer 1 vagy 2 órát,de szeretnék fogyni.Mi lenne a normális testsúlyom?Én ezt 47-50 kozott gondolom.Szerintetek?Ha volt valaki a helyemben akkor omilyen módszerrel fogyott le?



2014. febr. 5. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod. Teljesen normális ez a testsúly ehhez a magassághoz (még esetleg kevés is).

Járj másfajta edzésre is a lovaglás mellett, ami formálja az alakodat.

2014. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A normális súlyod olyan 60kg körül lenne. Számold ki, mennyit kell FOGYNOD!
2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszike a válaszokat.Ez biztos?Mert szeretnék akkor olyan 52 kg lenni,csak enm tudom hogyan.Sportolni sportolok,egészségesen étkezem,reggelizem.A kornyezetemben mindenhol vékony lányok vannak akik 50-53 kg kozott vannak,bár úgy néznek ki mint én,de szeretném ha a mérleg kevesebbet mutatna.

Amugy a derekam:69 cm

a csípom: 81 cm


Fogyhatok még 52 kg ra vagy az már nagyon sovány lenne?

2014. febr. 5. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyu, a 172 cm az elég nagy magasság, és ezért logikus, hogy nagyobb a súlyod az alacsonyabb lányokénál. Ennek így kell lennie, semmi értelme összevetni a különböző magasságú emberek súlyát. 52 kg már nagyon sovány lenne, igen, az 55 is kevés már egy kicsit.
2014. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tükör számít, nem a mérleg.
2014. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!:DJó akkor nem kezdek el fogyizni.:D
2014. febr. 5. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Az 53 kg kb. 163 centihez normális. A 47 kg 157-hez.
2014. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki?

Mennyi zsír van rajtad?

Kép?

Mennyire eszel egészségesen?

Mit sportolsz lovagláson kívül? Az szép időtöltés, de nem erősíti az egész testedet.

2014. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát mindenki szerint csinos vagyok,zsír nem nagyon van rajtam csak egy pici a combomon de elhanyagolható,lovagláson kívul mást nem sportolok,de tobb órát szoktam segíteni a lovardában,ganajozni,futószárazni meg persze lovagolni ami eléggé megeroteto munka azért.:D

Hát enniy

2014. febr. 5. 16:39
 10/11 anonim ***** válasza:

1. ha nem nagyon van rajtad zsír.. akkor mit akarsz fogyni?


2. futástól, lovaglástól, futószárazástól legfeljebb a combod, feneked lehet formában. Attól még guggolni a tisztesség miatt ezek mellett is 'kell'.


3. ganajozás tök jó, kemény tud lenni, de csak bemelegít egy jó fekvőtámaszos, húzódzkodós rendes kar edzéshez. Nyilván nem azon a napon kell felsőtestre edzeni amikor egész nap lapátoltál és fáradtabb vagy.. de az erősítést nem szabad elsumákolni :) Minden edzés alapja. Ha neked a lovaglás az edzéses, és mellé a fizikai munka ami a lovakkal jár, akkor amellé is heti 2-3 erősítős nap nagyon jót tesz :)


Sok sikert!


Hogy mit akarsz fogyni, azt pedig tényleg gondold át. Ha nincs rajtad zsírfelesleg, akkor minek írtad ki a kérdést?


Linkelj kisatírozott arcú képet.

2014. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!