Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így eszek fogyni fogok?

Ha így eszek fogyni fogok?

Figyelt kérdés

162cm vagyok 71kg lány és 15kg-ot szeretnék fogyni Júniusig!

reggeli: -1cerbona

ebéd: mindegy mi csak ne hús legyen, és kis adag (vega akarok lenni)

uzsonna: gyümölcs

+naponta 1,5-2 liter víz és zöld kávé kapszula

így lefogyhatok? (nekem ez 1200 kcal-ra jön ki)



2014. febr. 5. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ez jóó , de változtatni képe pár dolgon , reggelire ehetnél akár többet is :) , ha azt hiszed azért mert nem eszel húst fogysz akkor tévedsz attól nem fogyhatsz és a hús nem hizlal ( kivéve haolajba sült ) de pl párolt csirkemell nagyon egészséges , gyümölcsel vigyázz soka cukor benne de 4 óráig még belefér , a viz rendben van , de a zöld kávé kapszulát felejtsd el ! mindenki szervezete máshogy reagáll az ilyen szarokra és lehet te épp hizol tőle ( van egy ismerösöm akiigy járt ) remélem segitettem ,
2014. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszön a választ!:) igen lehet,hogy tényleg elkéne felejtenem a zöld kávé kapszulát..ahol vettem azt mondták ,hogy húúú nagyon jó már pár hét múlva látszani fog az eredménye..én 2 hónapja szedem és semmi hatása nincs.
2014. febr. 5. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
az egy cerbona az nagyon kevés szerintem is. és vacsi nincs? ha túl keveset eszel akkor az sem tesz jót..
2014. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vacsora nem feltétlen kell , de a kapszulát hamar felejtsd el ( 1. válaszoló vagyok )
2014. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem a legjobb módját választottad az alakformálásnak!

A kalóriabevitelre ügyelni egy dolog, de önmagában roppant kevés. A kalóriák mellett, a tápérték inkább a meghatározó. Nem baj, ha éppen húst nem akarsz enni. Egészségesebb, ha kevesebb hús van az étrendben, de épp ezért nagyon kell ügyelni, hogy be tudd vinni a szervezetedbe a teljes értékű fehérjéket is. Ez megoldható a te esetedben is.

2014. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!