Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, hanem még...

Miért nem fogyok, hanem még feljött 1 kiló? 1000 Kcal és 100 g alatti bevitel mellett?

Figyelt kérdés
Tornázom is minden nap. Az első pár napban amikor elkezdtem lement két naponta 1 kiló. Most három nap alatt vissza jött másfél kiló XS.Van ennek valami ésszerű magyarázata? Mert kezdem feladni :((((sok feleslegem van 160/95)
2009. dec. 7. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, 1000 Kcal és 100g Ch( szénhidrát) bevitel mellett...
2009. dec. 7. 14:25
 2/8 anonim válasza:

először kevés evés, főleg hús, zöldség, gyümölcs, tejtermék

pl: 13 napos diéta


nekem azt ajánlották, hogy előbb fogyjak és utána kezdjek tornázni.

először inkább sok séta, később kocogás

a torna nagyon terhelő nagy súlyfölösleggel 168/83


én is most vágok bele újra. szülési maradvány...

2009. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

168/83 vagyok

A 13 napos diéta után már kocoghatsz

Nálunk van diatetikus rendelés.

ott is segíthetnek.

Ne add fel. Ez folyamat kb egy év lesz. Ne állj naponta mérlegre. A ruháidon látni fogod a változást.

És agyban is meg kell változni.

Ne a fogyás legyen a cél, hanem az egészség, duriban is könnyebben találsz ruhát kisebb méretben, nyáron már tervezheted a nyári ruhatárad....

2009. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is...bár sosem voltam vékony, de ekkora súlyfeleslegem sem volt még. A torna nem olyan nagy dolog Norbi duci tréninget csinálom, nem megerőltető és centiben szépen csökkenek derék-és csipőtájon. Csak nem értem miért nem stagnál legalább a súlyom, miért jött viisza..
2009. dec. 7. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez szerintem azért van, mert tornázol, és elkezdődött a zsír lekuszni, az izom pedig fel. Ne a súlyodat nézd!!

Ne félj nem leszel egy izomember, ha kibírod, szép leszel, Ez csak izom, jó uton jársz.


Igérd meg, hogy csak pl ruhában méred magad. Lehet ugyanúgy pl 80 kg leszel, de a ruha lóg a fenekeden, mert az már nem 80kg háj, hanem izom. Ez a fontos.


És szerintem járj el futni esténként, csodákra képes hosszú távon, de utánna már ne egyél!!!


Kitartás, és sok sikert!

2009. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. az első pár napban sztem inkább víz mehetett le többségben.

2. Még mindig több az energiabeviteled mint amit elhasználsz. A levegőtől nem hízol, sem a tiszta víztől, így hát marad a rendes diéta és a sok-sok mozgás. Igyál sokat, mert csalóka lehet, hogy dehidratált vagy, aztán azért "fogytál" fél-1 kilót.

2009. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szénhidrátnak 20 g alatt kell lennie.

Ami működött nekem, az durva volt, 9 nap 0 kalóriás 'diéta', napi kétszeri testmozgással. Azt követően is szénhidrát minimumos szinten tartás. 0,5-1kg/nap

Figyelembe veendő, hogy a test előbb nem a háját zabálja, már csak azért sem, mert ehhez át kell álljon és az napokat vesz igénybe és csak akkor következik be, ha nincs szénhidrát, azaz cukor-energiaforrás. Addig pedig izomfehérjéből bont le ezt-azt. Szénhidrát bevitel esetén ez nem valósul meg, annak hiányában viszont nagyon komoly szédelgés, rosszullét fordulhat elő.

Ha átáll, akkor a zsírt közvetlen energiaforrásként használja (ha nem, akkor nem használja, hanem vésztartalékolni igyekszik a szénhidrát teljes, végérvényesnek tekinthető elapadásáig).

2009. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 20 g ch? Én meg még büszke voltam , hogy 80-90 g közötti ch-t viszek "csak" be, mert olvastam, hogy napi 150-160 g körül lehet diéta alatt.Kitartó leszek, nem adom fel. Tudom, hogy az első napokban csak viz ment le, már 3 hete csinálom és most kezdett vissza kúszni..mégegyszer köszönöm!
2009. dec. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!