Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy a hasam...

Ez normális, hogy a hasam ennyire fáj? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Éppen fogyókúrázom és futok is mellé,de kb 2 napja észrevettem,hogy a hasam nagyon fáj,amikor felállok az ülésből nem tudom magam kihúzni,mert olyan mintha szét akarna szakadni a gyomrom. Ez biztos,hogy nem izomláz,mert az teljesen más érzés. Amúgy kockahasat szeretnék elérni! 14/L Segítsetek légyszives:)

2014. febr. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Éhség is gyomorfájdalommal jár egy idő után. Lehet még húzódás vagy egyéb sérülés is, akár sérv is.
2014. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VWXYZZS ***** válasza:
Írd le mit eszel.
2014. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fGhw39-84th ***** válasza:

"Ez normális.."

14 éves lány vagy és fogyókúrázol, hogy kockás legyen a hasad. Nem, ez nem normális.

2014. febr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Reggeli: Egy alma Tízórai: megint egy alma. Ebéd éppen amit anyum főz,de keveset eszek belőle! és vacsorázni meg egy kávét iszom. Tudom,hogy ez elég fos étrendnek tűnik,de sokkal jobban érzem magam,ha ilyeneket eszem.:) És mellé futni is szoktam:D és van energiám!
2014. febr. 9. 07:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor össz-vissz 2alma, egy kávé és egy pici főtt étel a napi menüd... Ilyen összeállításnál ne csodálkozz, ha a gyomrod az éhezés miatt fáj! Hamarosan kórházba kerülsz.
2014. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem vagyok éhes:) Ez bőven elég:D Meg iszok kb napi 4-5 liter vizet.
2014. febr. 9. 09:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elég.

Azt hiszed elég mert a hasadat megtölti a víz. Ez kb 600 kalória. A tested éhezik és próbálja elmondani neked, hogy a két jó kis savas alma, ami marja a gyomrodat meg az a picike falat husika, amit benyomsz az korán sem elég. Ne hülyéskedjünk már.


Egyél rendesen.

Reggeli: ha édeset akarsz, akkor banán palacsinta. Összetörsz két közepes banánt villával, beleütsz két tojás és kisütöd mint a palacsintát. Rakhatsz rá édesítős lekvárt.

Ha sósat akarsz, akkor két tojás ráttontaként meg egy szelet teljes kiörlésű kenyért. Ebben van protein ami segíteni fog az izmaidnak kialakulni meg van benne szénhidrát, ami segít túlélni a napot.


Ebédre egyél egy normális ebédet. Próbálj több zöldséget enni, inkább kerüld a krumplit és rizst.


Vacsorára pedig nem kávézgatunk, hanem normálisan eszünk. Grillezet csirkemell salátával. Steak salival. Sali salival.


Mégis honnan akarsz kocka hasat, ha a testednek le kell építenie az izmodat, hogy energiát kapjon???

2014. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VWXYZZS ***** válasza:
44%
Hát ha tudod, hogy az étrended egy rakás szar akkor mit csodálkozol hülye gyerek... Normálisan kéne enni nem halálra éheztetni. Hogy akarsz este normálisan aludni ha kávézol? Különben is egy 14 éves gyereknek minek kell kávét inni?
2014. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rohadt gyorsan leállhatsz;) Nem vagy te senki,hogy ezeket mond rólam! Esetleg,ha megnézed magad a tükörben akkor hülye gyerekezhetsz,addig nem! Azért kávé,mert 5:40-kor kelek és amikor hazajövök alszok és amikor felkelek még nem vagyok olyan állapotban,hogy futni tudnék. ezért megiszok egy csésze kávét és fittebb vagyok! Esetleg kérdezned kéne és ne alpári módon a hülyeségeidet nyomni! Amúgy MINDENKINEK KÖSZÖNÖM! Ment a zöld kéz:)
2014. febr. 10. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!