Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kene fogynom. Mit...

Nagyon kene fogynom. Mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Juniusban lesz a ballagasom (altalanos suli) es jelentosen tobb suly van rajtam mint kene... 165-166cm vagyok, lany es 72kg. (15 leszek) Kb 10kg-tol szeretnek megszabadulni, nem tudom, hogy lehetseges-e ez egyaltalan ennyi ido alatt? A kitarto erom, akaratom megvan, szoval lehet sikerulne, de nem tudom milyen mozgast kene csinalnom illetve miket egyek, es mikor? Anyummal beszeltuk, hogy lehet menni kene fitness terembe, de viszont lhet nem tudna kifizetni:( szoval a futas? Dietat vagy valami etrendet irnatok nekem? Nagyon halas lennek, mert iszonyuan zavar! Koszonom a valaszokat elore is, es a bunkokat kerem hogy hanyagoljak a valaszaikat most, mert epp eleg rosszul erzek magam igyis.
2014. febr. 9. 15:22
 1/2 Lipton. ***** válasza:

Egészségesen kéne étkezni, több fehérjét és kevesebb szénhidrátot, azokból is a lassan felszívódásúakat.

Húsból a sovány húsokat pl: csirke marha pulyka hal, tojás

Szénhidrát: natúr zab, rizs, pufi rizs , barna rizs, hajdina stb...

Kerülni a cukros zsíros egészségtelen ételeket ,üdítőket csokikat felejtsd el :D

Egyél 2-3 óránként a felsoroltakból

Plusz sok zöldség :D

2014. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probalkozom a minel egeszsegesebb eletmoddal, csak nem tudom, hogy ennyi ido alatt ezzel es mozgassal mennyit tudnek kb lefogyni? Koszonom a valaszod egyebkent, varom a tobbi hasznos tanacsot:)
2014. febr. 9. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!