Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta testmozgással...

Milyen fajta testmozgással tudok leghatékonyabban 1-2 kilótól megszabadulni a hasamról?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem, hogy felszedtem a hasamra 1-2-3 kilót. Ez még nem vészes, főleg hogy teljesen optimális volt eddig is a testsúlyom, de nem szeretnék ellustulni, elhanyagolni magamat aztán arra "ébredni", hogy 20 kilót szedtem már fel..

Viszont nem tudom milyen testmozgás a legjobb hasra? Felülések? És még?

Köszönöm a válaszokat!


25N


2014. febr. 13. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ha étrend-ötleteket is kaphatnék nagyon örülnék neki :) Sajnos mostanában eléggé össze-vissza étkezek, egyik nap zabálok, másik nap meg úgymond elfelejtek enni, nincs semmi rendszer.. erre is kérnék tippeket!! Köszönöm még egyszer!
2014. febr. 13. 19:37
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

a felülés a has izomzatának a fejlesztésére való,de a gyakorlat kalória igénye kb semmi.

szóval ha nem lenne az elég,hogy nincsen helyi zsírégetés a célodhoz a leggyengébb gyakorlatot is választottad.

a másik dolog a testsúlyod optimális azt írod.

ilyen nincsen,ideális testzsír százalék ami létezik.

a hízásod a többlet kalória bevitel miatt alakult ki,vagyis több a bevitt szénhidrát,mint amennyire a testednek szüksége van,ez jelentkezik felesleg formájában.

a te fajtád nem fog sose rendszeresen edzeni,úgyhogy egyél kevesebb szénhidrátot.

2014. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj meg, de mi az, hogy az én fajtám?! Én milyen fajta vagyok? Nem is ismersz. Egy egyszerű kérdésem volt, de te még arra se voltál épkézláb választ adni, csak okoskodni.
2014. febr. 13. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Szénhidrátbevitelben tényleg lehet valami igazság, mostanában sokkal több kenyeret és krumplit eszek, mint régen.
2014. febr. 13. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
De "kedves" válaszoló, a stílusod akkor sem tetszik.
2014. febr. 13. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

az csak egy beszúrt teszt volt.

most tanulok bizonyos kommunikációs technikákat,pl a válasz kikényszerítését passzívokkal szemben és azért szúrtam be,kíváncsi voltam mit fogsz reagálni,fogsz-e egyáltalán:)

és valóban,a szidás/sértés hatásosabb,mint a kedvesség,mert megérinti az önérzetet,az első körökben.

szóval legalább annyit segítettél nekem,mint én neked.


szóval akkor csökkentsd a szénhidrát bevitelt,de a legjobb ha zöldségekre cseréled a kenyeret,krumplit.

2014. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!