Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap este jön rám a...

Minden nap este jön rám a rágcsálhatnék, mit tegyek ellene és mi legyen az édes helyett ez a rágcsa?

Figyelt kérdés
Ráadásul mindig gyümölccsel kezdem, hogy az majd eltöm meg laktat, és még édes is, de egyszerűen nem bírom megállni az édeset.. és így a gyümölcsre pluszba rájön az édesség is... idegesít hogy nem tudok uralkodni magamon. nem tudom mit "rágjak" ami nem hízlal, édes és többet lehet belőle enni?
2009. dec. 8. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsenge sárgarépát próbáld meg. Finom is, édes is, és nem hízlal. :) Hátránya, hogy pár nap után megutálod :(
2009. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, ez nem rossz ötlet :) remélem még írnak pár dolgot, és akkor lehet variálni, nem unom meg :P
2009. dec. 8. 22:36
 3/11 anonim válasza:
100%

Egyél 1 kanál mézet, amit jó lassan nyalakodj el, erre rá egy nagy pohár víz! mivel a méz nagyon édes, megszűnik tőle az édes íz kívánásod, valahogy eltömít :) de tényleg! és még egészséges is..

Vagy a másik: valami lightos gyümölcsös műzliből 1-2 kanál

hajrá

23L

2009. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A méz se rossz ötlet! :) A müzlit már nem nagyon tartom annak, mert én sose bírok abból csak két kanállal enni... :((( Persze ha te kibírod, hogy csak kicsit egyél belőle, akkor jó!


Amúgy vannak még ilyenek... pld. tejből csinálsz kakaót édesítőszerrel (egy pohárral). Vagy almát lereszeled, citromlével meglocsolod.. esetleg alma-sárgarépa-citromlé keverék. Aztán az aszalt szilvát is lehetne még, de abból is pár szem (az is jó édes).


Túró kis folyékony édesítőszerrel (olyan lesz, mint a túró rudi belseje).


Más most hirtelen nem jut eszembe.. De sorstárs vagyok én is! :))

2009. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én nem fogyózok (nincs is miből), de mivel eltelített nehéz gyomorral ugyanúgy nem tudok aludni, mint éhgyomorral, újabban ha este éhes vagyok, a gyümölcsöt szoktam megkívánni, és esetleg valami joghurtot. Nem csak a fogyózás miatt, de az előbb említett nálam aktuális okok miatt is, neked is ajánlom ezt esetleg. Éhgyomorral sose aludj el, de nehezet se egyél már ilyenkor (az édesség is lehet nehéz, ha tömény), gyümölcs és valamilyen joghurt esetleg, abból is van édes ízű (nekem a citromos és az epres vagy málnás a kedvencem), mégse telít el.
2009. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Próbálkozhatsz magvakkal,diófélékkel.Nagyon egészségesek,magas kalóriatartalmuk miatt sem hízlalnak,csökkentik a cuko utánni vágyat,laktatnak,és jók a szív és érrendszeri megbetegedések megelőzésére.Főleg a dió,mandula,mogyi.Ha mindenképpen édeset akarsz és egészségeset,SÜTŐTÖK.
2009. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egyed felváltva: mandula, körte, apró darabokra vágott 80%-os étcsoki. Lassan, jól megrágva és feküdj le korán, hogy ne ehess sokat:)

Nekem ez bevált, így fogytam.

2009. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kapj be egy kiskanál kakaóport :D
2009. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én azt szoktam csinálni ha este valami kis édességre vágyok, hogy natúr joghurtba vagy sovány túróba belekeverek egy kis édesítőt és fahéjat. nagyon finom és laktat is.
2009. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyél gumicukrot
2009. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!