Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normál? Ti...

Szerintetek ez így normál? Ti átlagban miket, mennyit szoktatok enni naponta? Mennyit mozogtok?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 50 kg. Megnőtt a hasam és nem szép, leszeretnék fogyni min 3 kilót.

Az utóbbi időben sokat eszek össze-vissza egész nap, mindent.. Erre rájön még a moslék menza kaja is :/

Heti 3 tesi óránk (45perces egy alkalom), ezeken nem igazán szoktam magam aktivizálni. De ezenkívül van hetente 2 néptáncom(90perc/alkalom), ott részt veszek tisztességesen, plusz még amikor van időm lovagolok, ez min 2-2,5 óra szokott lenni két hetente.

Ezzel kapcsolatban lennék kíváncsi véleményetekre, meg a ti szokásaitokra.



2014. febr. 15. 12:40
 1/2 anonim válasza:
Szia:) Szerintem a tesiórán is vegyél részt aktívan és tornáz párszor Rubint rékára. Ne egyél összevissza mindent. Édességet ha lehet kerüld el, és egyél sok gyümit meg zöldséget. Én is a menzán kajálok de soha nem eszek belőle semmit max egy két kanállal. De azóta fogytam is egy kicsit mióta menzás vagyok.
2014. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oki, köszönöm. Rubint Réka melyik csatornán megy?
2014. febr. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!