Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom és megkívánom...

Ha fogyókúrázom és megkívánom a tortilla chipset nagyon hízlal?

Figyelt kérdés
Örülnék ha segítenétek jó és hasznos tanácsokkal. Szeretnék életmódot változtatni de nagyon félek,hogy hízni fogok. Eddig a napi étrendem így nézett ki: reggel kakaó meg 1 turó rudi és napközben csoki ha már nagyon éhes vagyok. Tudom,hogy ezek sokkal jobban hízlalnak mintha gyümölcsöt meg zöldséget ennék de rettegek,hogy hízni fogok. Tudom már az is sokat segít ha nem ennék cukrot.lisztet,tésztát,burgonyát.....segítsetek köszi
2009. dec. 9. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ha fogyókúrázik az ember akkor nem eszik nap mint nap csokit, na meg tortilla chipset :) így nem fogsz fogyni. nem is értem mi a kérdésed hiszen tudod hogy mit kéne és mit nem kéne enni. Mi nem tudjuk helyetted csinálni. ne egyél minden nap csokit, hetente max egyszer akkor is jobb ha csak egy kis étcsokit eszel. ha nassolni akarsz akkor gyümölcs, natúr joghurt édesítővel stb. ha fogyni akarsz akkor a chipseket és a csokit felejtsd el.
2009. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké,köszi
2009. dec. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!