Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan létezik az, hogy már...

Hogyan létezik az, hogy már lassan két hete diétázom és tornázom, és felszedek?

Figyelt kérdés
mármint diéta-diéta, de minden nap tornázom, és egyáltalán nemeszek édeset....és most mértem magam és 1 cm ráment fenékre, meg pocakra 2 cm. De a cici az ugyebár elsoként lement 1 cm, meg csípo 1 cm meg derék 1 cm :( Miért szedtem fel pocakra és fenékre? pedig még ehgyomorra is mértem magam :( a kg éhgyomorra szintén 1kg ment le.... Ez normális így?
2014. febr. 20. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Én csak egy tippet írok, de elképzelhetőnek tartom, hogy a makrotápanyag beviteled diéta alatt nincs rendben.


Túl sok szénhidrát?


Másik tipp a glutén vagy a tej hatása lenne.

2014. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El kezdtél izmosodni.Ez kezdőknél gyakori még diéta mellett is. Nyugi,nem tart sokáig.
2014. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem csak édességgel lehet csalni egy diétában, tuti eszel olyasmit amit nem lehetne...
2014. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az számít mit eszel, hanem mit mivel. A szétválasztò vagy 90 napos diéta sok ismerősömnek bevált! Gyors és hatékony.
2014. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy sz.art eszik valamivel, és akkor az nem lesz sz.ar...
2014. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Több víz van rajtad.


2 hét alatt egyébként nem lehet annyit fogyni, hogy az érdemben látszódjon.


A szétválasztó diéta baromság (4 napból 3-szor tömény szénhidrátot esznek), a paleolit meg egy másik baromság.

2014. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akinek a szemében pedig minden baromság, aaaaz biztosan nem barom.
2014. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyobb, mint te.
2014. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha már így belementél, fejtsd ki.


A szétválasztó diétánál érthető, hogy szénhidrát napoktól kezdve mi a baj vele.


És a paleóval? Az miért baromság?


Én tényleg barom vagyok, ez sosem volt vitás. DE táplálkozáshoz valamivel többet értek mint az átlag.

2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
léci ne veszekedjetek :/ nemértek ebbol semmit :( én is arra gondoltam, hogy elkezdtem izmosodni és azért...csak megrémiszt... nem diétázom úgy ahogy, eszek reggelire kiflit, levest másodikat....de rengeteg dologrol lemondtam már :( Lehet 2 hét alatt nem fog látszani az eredmény, de akkor mikor? :(
2014. febr. 20. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!