Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli:2db túros palacsinta,...

Reggeli:2db túros palacsinta, ebéd:csirkehúsos torija, uzsi:egy narancs, vacsora:ugyanaz mint az ebéd +mozgás:40 perc biciklizés, egy óra séta,20 perc erősítés. Mit gondoltok ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés

így néztek ki kábé az eddigi napjaim (2 nap szal még nem tudom eredményes lesz e)

De ti mit gondoltok ezzel mennyit fogyhatok mennyi idő alatt?

Min változatssak?(a regeli palacsinta tudom hogy nem a legjobb de anyu főz és jól főz :DD)


160/58

egy 3 öt kg akarok leadni



#fogyás #sport #palacasinta
2014. febr. 22. 09:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és szerintetek ez hány kcal-volt? kb
2014. febr. 22. 09:30
 2/12 A kérdező kommentje:

palacsintában túró+citromhély+egy pici cukor ://

tortija:csirkehús+zöldségek+joghurtos öntet

2014. febr. 22. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

túros palacsinta?

joghurtos öntet?


Majd elválik ezekkel mire mész..

2014. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nagyon hasznos válasz volt köszi

lelkesedésem egyből sikeresen csökkenteted de egye fene megérte mert cserébe olyan tudásanyagot adtál át amiből egész életemben profitálhatok

2014. febr. 22. 10:19
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

A tudásanyag az volt, hogy te komolyan palacsintaevéssel akarsz fogyni.


A burkolt tudásanyag az volt, hogy ha sz.arul eszel, nem tudhatjuk mi fog történni a testeddel.


Lehet hogy 'fogysz', mert keveset eszel. Lehet hogy így fogysz de löttyedt tested lesz, mert ilyen tejes, lisztes kajákkal akkora inzulinlöketet adsz magadnak rendszeresen, hogy hájat raktároz a szervezeted. A kalóriahiányt az anyagcseréd lassításával és az izomzatod bontásával oldod meg.


Lehet hogy fiatal vagy, és mivel csak napi 1 étkezésed nagyon sz.ar, a többi étkezésedben legfeljebb ilyen joghurtos gennyek amik rosszak de alapjáraton hús+zöldség lesz a fő táplálékod fogyni is fogsz, jól is fogsz kinézni.


Mégis hogyan válaszoljunk neked jobban, amikor csak annyit írsz, hogy eszel szemét kajákat is, mert anyukád jól főz. Nem tudjuk, nem ismerjük a hormonrendszeredet, a testalkatodat, a pillanatnyi egészségi állapotodat, annyit tudunk hogy tejet és lisztet IS eszel.


Hát szerintem így hosszú távon nem fogsz egészséges, karcsú testet megőrizni, de el tudom képzelni hogy egy ideig elérj némi testsúly kontrollt. Aztán jönnek majd a hormonzavarok a lisztes kajáktól, túrótól de lehet az még évek múlva lesz csak.


Tehát nem tudtam mást írni, mint észrevételezni hogy fogyás alatt is palacsintát eszel. Nem vagyunk jósok, még én sem.


Az edzésed, mozgásod jó volt!

2014. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az tortilla, na de nem ez a lényeg.

Reggelire néha belefér ez, de azért nem a legszuperebb kezdés..Inkább egyél 1-2 szelet tk. kenyeret/zsemlét valamivel (pl. sonkával, sajttal, zöldséggel) és mellé 1 db palacsintát. Vagy zabkását gyümölcsökkel és utána 1 palacsintát.

Én 5x ennék, nem csak 4x, szóval nem ártana egy tízórai is. Inkább ilyenkor kéne gyümölcsöt enni, mint du-án. Hozzá ehetnél pár szem natúr magot (pl. mandula), hogy ne menjen fel annyira a vércukorszinted a gyümölcstől.

Én inkább uzsonnára enném azt, amit ebédre is ettem. Vacsorára pedig már csak egy salátát hallal, sajttal, tojással, hússal.

3 óránként egyél és a cukros italokat hanyagold. Folyadékként vizet és cukormentes teákat fogyassz.

2014. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm

ez már hasznos volt

Akkor mit javasolsz reggelire?

Mert ebéd vacsora az oké hogy hús meg zöldség de ezt nem szívesen enném reggelire...

2014. febr. 22. 10:37
 8/12 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ köszönöm már meg is kaptam a választ :D
2014. febr. 22. 10:38
 9/12 A kérdező kommentje:

A magvakra sajnos allergiás vagyok tudsz mást ajánlani helyette?

És még annyi a mozgásommal kapcsolatban hogy hétköznap nem tudok biciklizni mert olyankor nincs itt a bicajom, szóval mit csinálhatnék helyette?

2014. febr. 22. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Bicajozásnál hasznosabb az erősítés.


Reggeli: zöldség, tojás, szalonna, kolbász.. Csak nem kenyér meg müzli.

2014. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!