Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani zsírégető...

Tudnátok ajánlani zsírégető torna videót? Lehetőleg 20-30 perceset.

Figyelt kérdés

Minden nap szeretném csinálni, de csak ennyi idő fér bele.

Diétázok mellette.


2014. febr. 23. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

20-30 percbe egy intervallum edzés fér bele, ami hatásos lehet.

pl.: http://www.youtube.com/watch?v=pJyoBO08t0E

(biztosan vannak mások is, amik jók)

De hasznos lenne kis izomépítés is mellé...

2014. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Drága. Ne legyünk lusták. 30 perc után indul be a zsírégetés;) Addig csak a vizet izzadod.
2014. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pontosítsunk: 40 perc után indul be a zsírégetés..
2014. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan csináld a 20-30 percet, senki se kezdte 40 perces tornával...

Amúgy meg hülyeség, hogy csak 40 perc után indul be a zsírégetés, gyakorlatilag a lélegzéssel is kalóriát égetsz, tehát ha bármit mozogsz, már jót teszel magadnak!

2014. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A builderen olvastam, hogy nem kell ebben a nagy zsírégetés bűvöletben élni, mivel gyakorlatilag folyamatosan történik az a bizonyos égetés, még akkor is, amikor nem mozgunk. A lényeg, hogy a mozgás az életünk része legyen!

A mozgásnak nem a fogyásban van szerepe, hanem jó anyagcsere, jó közérzet megteremtésében.

2014. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az a vidi amit az egyik válaszoló küldött menni fog hajrájában :)
2014. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad van 40 perc után :)


De a kérdező zsírt akar égetni. Zsírt égetni meg idővel lehet. Minél hosszabban csinálod annál jobban ég. De el kell érni egy bizonyos időkorlátot, amitől kezdve a tested zsírtartalékaidhoz nyúl. Kalóriát nyilván égetsz azzal is, hogy fekszel, de fogyni nem fogsz tőle. ;)


Ha meg csak egészségesen akarsz élni, akkor kérdem én miért nem mész el egy órát sétálni vagy kocogni a friss levegőn ahelyett, hogy a szobádban ugrándolozol és vered a port. De ízlések és pofonok, csak egy jótanács.

2014. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én biztos mutáns vagyok. Amikor elkezdtem a futást fél évig egyszer se értem el a 40 percet, mégis fogytam.
2014. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!