Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől vagyok mostanában...

Mitől vagyok mostanában folyton éhes?

Figyelt kérdés

Ma is 1500-at ettem, de abból 350-et lemozogtam. Mondjuk ez nem is lenne olyan nagy probléma, ha ebből 500 nem édesség lenne. AZ elmúlt 3 napban iszonyatosan kívánta az édeset, ami abból a szempontból is fura, hogy ha 'ilyeneket eszek', akkor az az esetek 90%-ban valami sós.


Mit csináljak, mert félek, hogy hízni fogok a csokitól, pedig mostanában annyira jól ment az életmódváltás, karácsony óta kb. nem is 'csaltam' (mmint 1-2 kocska vmi belefért, csak több nem.) Van valakinek valami jó módszere, azonkívül, hogy holnap már reggel is felkelek tornázni, hogy legalább növeljem a kcal keretem. Tudom hogy önuralom, meg minden, de ennyi a max., így is örülök, hogy 'csak' ennyit ettem. és nem zabáltam fel a nagy milka maradék részét.


16/L

(Kérlek csak normális válaszokat)



2014. febr. 24. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy most fog megjönni?

amúgy nem kell ennyire ráparázni, megettél egy kevés csokit, de legalább majd akkor újult erővel folytatod holnaptól :)

amúgy én múltkor vettem 50 grammos boci étcsokit, sima táblás, olyan mint a normális, csak kicsit vékonyabb, ma megettem a felét és az még mindig csak 25 gramm, és 120 kalória :) szerintem ha nem tudsz megállni pár kockánál, vegyél ilyet és bűntudat nélkül megehetsz fél tábla csokit:)

2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az édesség (és még sok más sz@.r) "üres kalória", vagyis hiába számolod kcal-t,gyakorlatilag az egész a zsírraktárban landol.Azért vagy éhes,mert a cukros dolgoktól ingadozik az inzulinszinted.Igyál fehérje turmixot edzés után,megvan a tápanyagpótlás+édesség.
2014. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet az oka a menzeszed is, de az is lehet, hogy túl kevés szénhidrátot viszel be, ilyenkor cukros dolgokra fogsz vágyni.
2014. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!