Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azután érdeklödöm hogy valaki...

Azután érdeklödöm hogy valaki használta-e már az Ultra Loss Shake meg a Mega Fat Burner?

Figyelt kérdés
mi a vélemyénetek rola ?? segit ??

2014. febr. 25. 19:05
 1/6 VWXYZZS ***** válasza:
Diéta nélkül mit sem ér. Rendes diétában jó lehet.
2014. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, diéta és mozgás nélkül ne várj fogyást. Nálam sem működött anélkül. Fat burnert nem használtam csak az ultra loss-t, abból a csokisat és mogyorósat, nagyon finvsi volt, nekem sokat segített, mert édesség függő vagyok, de ez valamennyire csillapította ezt a vágyamat. :)

L-Carnitint krómmal ittam, edzések előtt, az is zsírégető, edzés közben is lehet iszogatni, ráadásul teljesen feldob, lesz tőle egy csomó plusz energiád ;)

Végeredményben nekem segített, jobban ment mintha ezek nélkül kellett volna csinálnom. :)

2014. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , és szeritetek mi a leghatásossabb diéta ?? napi max 2 eszem , és már el kezdtem az édeségröl is le mondani :) kenyeret ritkán eszem , max 1 honapba 1-2 alkalom, tésztát azt eszem de azt se rendszeresen:) hirtelen hiztam meg , le raktam a cigit ,és plusz el keztem fogamzásgátlot szedni... és jo pár plusz kilo feljött rám.... ezt szeretném el tüntetni :)
2014. febr. 25. 20:48
 4/6 anonim válasza:

Én semmi különösebb diétát nem követtem, vistont tudtam, hogyha este 6-7 után nem eszek, max shake-t iszok és reggelire is csak gyümölcsöt, napközben rendesen ebédeltek, persze kerülve a zsíros, és szénhidrátdús kaját akkor fogyni fogok. Nálam csak ez volt a titok, nem kerítettem túl nagy feneket a dolognak. Bár megjegyzem nem mindenkinél működhet az ami nálam személyesen igen.

Este vagy alkonyat körül szinte minden nap elmentem futni 5-10km-t, előtte ittam egy kupica L carnitint, attól jobban ment. :)

Nézz szét a neten, hátha van valami neked való diéta. ;)

2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VWXYZZS ***** válasza:
az, hogy napi 2x eszel jó nagy hülyeség belassul az anyagcseréd, meg az is, hogy 6 után nem eszel stb. stb.
2014. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet h furán hangzik de nem tudok enni max ennyit nem vagyok éhes . nem tudom mért van ez , pár honapja jött ez h szinte allig eszek !!
2014. febr. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!