Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék formába lendülni?...

Hogy tudnék formába lendülni? Képpel

Figyelt kérdés

Szeretnék a hasamon változtatni, de nem tudom, milyen mozgással, edzéssel menne. A képen nem én vagyok rajta, de hasonló kaliberű vagyok. Étkezésem 1100 kcal-t tartalmaz. Minden tanácsot szívesen fogadok.


Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.


2014. febr. 25. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést a link lemaradt.


[link]

2014. febr. 25. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha hasonló kaliber vagy, akkor elég nehéz lesz, de kitartással sikerül! :)) Kezdetnek, mivel a képen szereplő lánynak igen nagy a súlyfeleslege, nem igazán tudnék ajánlani komoly mozgást, mert veszélyes lehet nagy súlyfelesleggel. Kezdetnek szerintem sétálj nagyokat, estleg valamilyen könnyű tornát is beiktathatsz, úszhatsz. Ha már érzed, hogy jobban megy minden, akkor lehet kezdeni kocogni, úszni. Jó magam is így fogytam le 95kg-ról 66kg-ra, valamint alapvető szabály az, hogy életmódot váltassz. Étkezz egészségesen, és mozogj minnél többet! Írj nyugodtan, ha kérdésed van! :DD
2014. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!