Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában esténként zabálok,...

Mostanában esténként zabálok, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt novemberben kezdtem el odafigyelni arra, hogy mikor mit eszem, plusz elkezdtem intenzívebben mozogni. 96 kilóról sikeresen lefogytam nyárra 65 kilóra, karácsonyra pedig elértem a 60 kilót (170 cm vagyok). Viszont mostanában (kb 1-1,5 hónapja) állandóan zabálhatnékom van... Napközben, estig teljesen jól elvagyok, mint az elmúlt egy évben. Viszont mikor hazaérek elkezdek mindent össze-vissza enni. Mit tegyek ez ellen? Félek, hogy visszahízok!!
2014. márc. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

egyél 3 óránként és akkor nem leszel éhes sose.

húsok,zöldségek,tojás.

és találja célt magadnak amit el kell érned.

ha meg egész nap nem eszel csak este-időszakos böjt-akkor a harcosok étrendjére keress rá,lehet az esti nagy evést ésszel is csinálni.

2014. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Általában ezeket eszem:

Reggel: (korán kelek) ilyenkor csak egy tejeskàvét iszom

Tízórai: (kb 9kor) 1-2 szelet rozskenyér, sonkával, zöldségekkel vagy zabkása magokkal, néha műzli

Ebéd: (1körül) csirke zöldséggel vagy barnarizzsel, rakott zöldségek, néha főzelékek

Uzsonna: (4-fél5 fele) 1-2 szelet pufassztott rizs

Vacsora: (6-7 között) egy nagy tányér leves: általában zöldségleves, húsleves, néha túró, tonhalkonzerv vagy sonka tojással

2014. márc. 1. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. Ne zabalj be!
2014. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszt!
2014. márc. 10. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!