Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogytam másfél kilót,...

Miért fogytam másfél kilót, miközben péntek óta csak faltam?

Figyelt kérdés

Egy éve életmódot váltottam, natúr csirkét eszem, sok zöldséget, teljeskiörlésű dolgokat, stb. Le is dobtam 27kg-t, átlag heti 0.7 - 1kg ment le.

Most péntektől keddig sok rendezvény, szülinap, ünnepség, stb volt, ettem egy csomó tortát, pizzát, millió kalóriát meg rengeteg szénhidrátot, és ma másfél kilóval könyebbnek mutatott a mérleg mint múlthét pénteken. Ez hogy lehetséges? Elvileg ettől a sok cucctól híznom kellett volna, de legalább is maradnom annyi kiló amennyi voltam, nem?

(természetesen a napi 1 óra tempós séta és az erősítő edzések ettől még nem maradtak el)


2014. márc. 12. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem 1-2 nap alatt hízunk, fogyunk.

Lehet, hogy holnapután már nehezebb leszel :D

2014. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdésedben nem írtad, hogy nő vagy férfi vagy, pedig kérdésed megválaszolása szempontjából nem lenne mindegy.


Nőként pl. a hormonháztartás nagyon sok mindent befolyásol, illetve a ciklus is. Menstruáció előtt pl. több vizet tart meg a szervezet, ilyesmik. Ez is lehet egy ok, ha nő vagy.

2014. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!