Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással mennyit lehet formáso...

Futással mennyit lehet formásodni, fogyni?

Figyelt kérdés
Minden második nap el szeretnék járni futni, mennyi változás jelentkezne így? (170cm/75kg 19/L)
2014. márc. 14. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Étkezésen is múlik, futás sebességén, km-en.
2014. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogsz tőle fogyni és formásodni is,ha kitartóan csinálod és nem egyből 3-4 kilómétert futsz le, hanem mindig fokozatosan ez a kulcsa az egésznek, mert ha egyből nagyon sokat futsz az persze megy az első nap aztán a többin meg nem így meg fogod utálni a futást.Persze az elején fárasztó lesz, de utána már nagyon fogod szeretni hidd el! Mellette étkezz megfelelően, de ha ugyan azt eszed mint eddig, akkor is fogsz fogyni ugyan is több kalóriát égetsz el mint az előtt, de semmi képen ne egyél többet erre ügyelj! Sok sikert és kitartást! (Egy jó sport cipő elengedhetetlen kelléke a futásnak)
2014. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Juj azt kihagytam, egyén függő hogy ki mennyit fog formásodni és fogyni. Én 10 kg-ot fogytam 3-4 hónap futással.
2014. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap el is kezdem! :)
2014. márc. 14. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

A futás egy nagyon túlértékelt mozgás.


Eleve nem kell semmit sem várni tőle, túlsúllyal meg nem kéne erőltetni.


Szálkásító táplálkozást és egészséges, fejlesztő jellegű mozgást válassz. Esetleg, talán.

2014. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!