Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok!? 16/f Tobbi lent

Fogyni akarok!? 16/f Tobbi lent

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, es 141 kg, 186 cm. Holnaptol kezdek menni kardio edzesre (futas biciklizes terembe), s szeretnek tanacsot kerni, hogy mit egyek, mit ne egyek, egyszoval etrendet. Sokszor probaltam mar lefogyni, 2 evvel ezelott lefogytam 18-at, de visszajott 26, s most megint neki szeretnek allni, de sokkal komolyabban mint akkor. Eloszor az egeszsegemert teszem masodszor a szerelmi kapcsolataim miatt, mert a lanyoknak nem nagoyn jon be ez a grizzly medve kinezet :P . Elore is koszonom szepen a valaszokat! (16/f)

#fiú #fogyás #túlsúly #tulsulyossag
2014. márc. 16. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, először is, mivel elég nagy a felesleged, nem hiszem, hogy a futás jó kezdet lenne. Tönkre mennének az izületeid. Helyette kezd nagy sétákkal, vagy ha terembe mész, a futópadon csak sétálj. Ami az étrendet illeti: Ne kezdj bele hirtelen drasztikus diétába, mert ha mozogsz, a szervezeted ki lesz készülve. Reggelire egyél mondjuk tojást, mert sok benne a fehérje, tele van energiával. Ebédre jöhet valamilyen sovány hús, mondjuk csirkemell, esetleg egy kis rizs, és zöldségköret. Vacsorára jó választás szintén a zöldség, a túró, hal. A sikeres és hosszan tartó fogyás titka nem az éhezés!!! Ha van kérdésed, írj nyugodtan, magam is fogytam 30kg-t az elmúlt másfél évben! :)) (16/L)
2014. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek ide futópad? Nálatok az utcán nem lehet sétálni? Minden reggel sétálj egy órát. És ne csak holnaptól, most menj ki. Aztán nyilván a kaját kell helyre rakni, mivel ezer féle diéta van a neten, míg itt is sok száz kérdésnél le van irva mit hogy kéne, ezért ezt nem írom le újra.
2014. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!