Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig figyelem az étkezésre...

Ha eddig figyelem az étkezésre és mozogtam is, de ma volt a szülinapom és rengeteget ettem hány kg hízásra számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma nem is sportoltam amiket ettem az rengeteg volt

pogácsák, mézes krémes, sült hús krumplipürével, gyümölcskrém leves, dobos torta, meggyes pite, ropi, törpörtyűs pogácsa, zserbó de sokat mindenből

165/70/L


2014. márc. 16. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki se fogja tudni...
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Holnap elmész futni, ne aggódj nem lesz ettől plusz 5 kiló rajtad holnapra :) Boldog Szülinapot, légy boldog ne bűntudatos :)
2014. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!


Szülinapod egyszer van egy évben, ne stresszeld magad most emiatt. Egyszer belefér ilyen is.

Jövőhéten ne ess csábításba, s ne nassolj, az edzések legyenek kemények, ne lazsáld el, s nem lesz gond. Egy naptól nem fogsz több kilót hízni.

2014. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyan???

Egy nap kihágás után senki nem tud hízni....

2014. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!