Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158cm,55kg.5kg-t szeretnék...

158cm,55kg.5kg-t szeretnék még leadni minimum! Így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Suli mellett most nemigazán van időm sportolni, de mégis szeretnék fogyni, persze tudom, hogy így lassabb lenne. Arra gondoltam, hogy mivel az étrend fontosabb mint a mozgás, ezért nem ennék nagyon zsíros, cukros, hizlaló kaját, nem innék édesítőszerezett vizeket, teát,kávét is cukor nélkül, és este 6tól nem ennék semmit.
2014. márc. 16. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt 3 órával ne egyél, ne este 6-tól. Az étrend maga jó. Sok vizet kell inni, teából a csalán vagy a zöldtea jöhet cukor nélkül. Zöldség és hús/hal korlátlan mennyiségben, rizs (barna a legjobb) és gyümölcs is fontos.

De emellett muszáj lenne valamit sportolni is.

Ajánlom a fittnesblender(.)com-ot, ott sok kardió edzés van, némelyik csak 20 vagy 30 perc, viszont garantálom, hogy szakadni fog rólad a víz, és ezzel jobban is jársz, minta 1 órát úsznál. :) Nekem ez az oldal segített jobb állóképesség kifejlesztésében, és igen, sokat fogytam és izmosodtam is vele.

2014. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!