Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » OLvastam hogy a fogyokura...

OLvastam hogy a fogyokura bizonyos szakaszban leall. Mennyi ideig tart eza szakasz kb?

Figyelt kérdés
Nekem leallt a fogyasom habar ygyanazt csinalom mint eddig. Viszont ez elott is csak egy olyan masfel kg tol sikerult meg szabadulnom. Nincs motivaciom sajnos. Mit tegyek hogy fogyak,mert mar egy honapja csinalomes alig ment le az a masfel kg.

2014. márc. 22. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

1.valamit nem jól csinálsz (nem tudom mit,nem írtad le,hogy csinálod),

2.a test állapota nem konstans,mindíg az adott szituhoz alkalmazkodik.Ergo,még egy jól megtervezett diétában is időnként változtatni kell.

2014. márc. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogyokuram abbol all hogy reggel egy fel szelet teljes kiorlesu kenyeret eszek valami feltettel mint pl sonka szalamistb. Delre altalaban salatat,lecsot,fott vagy grillezett hust es hasonlokat eszek eleg kicsi adagokban. Cukrot nem fogyasztok. Estere altalaban egy almat v narancsot v madarint eszek. Minden este tornazok kb 45percet vagy akar egy orat is. Kardiozok, erosito gyakorlatokat vegzek es hetente legalabb 2szer elmegyek futni. Egy naptat is vezetek online ahol beirom h mit es mennyit ettem,a kidobja h mennyi kaloria,aztan beirom h mit sportoltam es a vegen kidobja h mennyi kaloriat egettem.Ez szerint akar 1.5 vagy 2kg kene leadjak egy het alatt. Ezert sem ertem h mi a baj velem. Mar lelkileg is kezdek kiborulni....
2014. márc. 22. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg koplal a tested. kevesebb kalóriát viszel be mint amit kéne, ezért raktároz a szervezeted. számold ki az alap anyagcserédet.
2014. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell kiszamolni? Mit kell tegyek ha megtudtam? Elore is koszi a valaszt
2014. márc. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!