Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek iskolába enni, ha...

Mit vigyek iskolába enni, ha le szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

eddig mindig valami pogácsát vagy csokit vittem, de most szeretnék lefogyni. nem diétázom.

mit vigyek suliba enni, ami laktat is annyira, hogy ne korogjon a hasam?

főzni nem tudok...:D

17/L


2014. márc. 22. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zöldségeket, húst, gyümölcsöket.
2014. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Weektor23 válasza:
48%
Semmit!
2014. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de egy alma pl max 1 óráig elég, aztán korog a hasam...:/
2014. márc. 22. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hús zöldség. Gyümölcsöt, kenyeret, tejterméket felejtsd el.
2014. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Két alma?

5-6 tojás, vagy egyenértékű hús? Ezután is 1 óra alatt megéhezel?

2014. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egy natúr joghurtot, vagy kőrözöttet szoktam enni és egy almát napközben, ha reggelire eszem rendesen, akkor ennyivel ki lehet húzni simán délután 1-2 óráig.
2014. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Éljen a tápláló, egészséges étkezés, nyilván szép és karcsú testünk is lesz joghurtevés mellett :D
2014. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, hagyd a fogyókúrát. Még növőben a szervezeted, kell a tápanyag, főleg a suliban koncentrálni is kell. Éhesen nem lehet.Ha nem eszel, a korgó gyomor a későbbiekben is problémát okozhat, a szervezet megbosszulja a sínylődést. Töltsd tele a hasad egészséges dolgokkal, jó szénhidráttal (magas rosttartalom), alacsony zsírtartalmú tejtermékkel és hússal. A pogácsa és a csoki viszont tényleg nem jó. Egy teljes kiőrlésű péksütemény, benne sonka, sajt és sok zöldség. Mostmár lehet kapni hamarosan friss zöldségeket. Kezdheted a retekkel, irány a piac. Mozogj mindemellett és akkor le is fogysz. Ne koplaljál (egy alma), tönkremegy a gyomrod, hajad, bőröd.
2014. ápr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem az alma teszi tönkre a gyomrát vagy a haját, almától még senki sem lett beteg.


Értelmetlen, tápanyagszegény péksüteményevés mellett viszont egyszerre jelenik meg az éhezés (tápanyaghiány) és a túlsúly. Na mivan.

2014. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, szerintem pontosan érthető, amit írtam, te pedig csak kötekedni akarsz, miközben csak magadat járatod le. Egyébként meg az almába is bele lehet halni, ha az ember csak azt eszi. Nem az almától, hanem a hiányos táplálkozás következtében. De veled nem nyitok itt vitát. Az ember segíteni akar, aztán jönnek olyanok, akik még egy egyszerű szöveget sem tudnak helyesen értelmezni és értetlenségükkel kioktatják a másikat.
2014. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!