Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért nem fogyok mert bulímiás...

Azért nem fogyok mert bulímiás vagyok?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve az vagyok és nem változott azóta a súlyom, nem is sportoltam semmit, csak mostanában kezdtem el futni és táncolni de nem fogyok hiába ha a nagy bezabálások mellett a többi étkezésem egészséges. Most hogy ezt leírtam elég bugyuta a sztori mert természetesen emiatt nem tudok fogyni és tisztában vagyok vele, hogy soha nem fogok tudni fogyni ha nem hagyom abba a zabálás-hányás-t. Csak persze nehéz, de már járok pszichológushoz. De jó most megválaszoltam magamnak a kérdést, na mindegy:)

2014. márc. 23. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bulémiás vagy, az ugye azt jelenti, hogy egy evési roham után az egész kaját kihányod, azért, mert bűntudatot érzel. Kezdjük azzal akkor, hogy a bulémiásoknak erős testképzavara van. Ebből tehát rögtön következik, hogy valószínűleg neked bem hogy neked egy dekát sem kéne fogynod. Ebben szinte biztos vagyok. Milyen magas vagy és hány kg?
2014. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...bocsi a helyesírásért.
2014. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
173cm és 71kg, lötyög mindenem, nagyon undorító, van rajtam felesleg:| annyira úgy érzem, hogy sajnáltatom magam de tényleg olyan nehéz ez az egész:|
2014. márc. 23. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Sportolj, löttyedtség ellen az a legjobb, ha van rajtad izom, és úgy alapból nagyobb lesz a szervezeted energiaigénye, így ehetsz többet. Pszichológus jó választás volt, járj rendszeresen, hogy a fejedet rendbe tegye.
2014. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!