Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel milyen...

Ezzel a módszerrel milyen eredményeket érhetek el? És mennyi idő alatt fogyhatok le? 2-3 hét után látszani fog csekély kis eredmény is? Nekem nem a kg száma alényeg hanem az hogy ha a tükörbe nézek elégedett legyek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

162 cm és 78 kg vagyok.:/

Elhatároztam,hogy ez így nem mehet tovább,le akarok fogyni.Kidolgoztam magamnak egy saját étrendet,és edzsétervet.

Az étrendemből teljesen kizártam a burgonyát,rizset,tésztaféléket,péksüteményeket,édességeket,édes üditőket.A kenyeret nem tudtam teljesen kizárni,így maradtam annál hogy napi 1 szelet teljes kiörlésű,vagy egy zsömle vagy akármi.Az étrendem nagyrésze zöldségekből és gyümölcsökből áll,valamint natúr csírkehúsokból.Úgy osztottam be,hogy napi 4-szeri étkezés.Vacsorázni mindenképpen fél6-6 előtt szeretnék.


Edzés szempontjából:

-Reggel: fél órás laza torna (hogy frissen induljon a napom)

-Napközben van tesiórám (ami mondjuk egyenlő a 0-val)

-Délután:Sinkó Andreának az edéstervét gondoltam.3 edzés van egy filmben,ami kick-box-ból,aerobikból,és zsírégető erősítésből áll.Mindössze másfél órás az edzés.

-Estefelé pedi súlyzós gyakorlatokra gondoltam.

1.COMBEDZÉS:Gugolás,kitörés kézisúlyzókkal;

2.FENÉK ÉS CSÍPŐEDZÉS: lábemelés előre,oldalra,hátra;

3.HÁTEDZÉS: felhúzás,egykezes evezés,vállvonogatás;

4.MELLIZOM EDZÉS:Fekvenyomás kézisúlyzókkal,

tárogatás,fekvőtámasz

5.VÁLLEDZÉS: oldalra emelés állva kézisúlyzókkal,

valamint ugyanez döntött törzzsel,

előre emelés kézisúlyzókkal,

6.VÁDLIEDZÉS:Emelés vádlival ülve kézisúlyzókkal

7.BICEPSZ EDZÉS:Karhajlítás állva kézísúlyzókkal

8.TRICEPSZ:Tolódzkodás pad szélén

9.HASIZOM:Felülés,-oldaltfekve-,hasprés,térdfelhúzás

10.NYAK:Fejemelés hason,ill.oldalt fekve


[Heti 7-szeri edzés.]


2014. márc. 24. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

5-ször egyél inkább egy nap, és a vacsorát csak akkor edd 6-kor, ha utána 8-kor már alszol.

Általánosságban úgy kell, hogy lefekvés előtt kb. 2-3 órával egyél utoljára.

2014. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,rendben :) Köszönöm.
2014. márc. 24. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen szépen szétszedted a súlyzós edzéseket, kiegészíteném kicsit. Nem tudom mióta csinálod, meg hogy egy nap mindent leedzenél-e, de ha normálisan csinálod őket, akkor ez elég sok egy napra. Izomcsoportokként 3-4 gyakorlat kellene, és az izmoknak is kell legalább 48 óra hogy rengenerálódjanak. Ha ezt amit leírtál mindennap csinálod, túledzés lesz az eredménye.


Szedd szét 3 napra, úgy ahogy jól esik (pl.: Mell-bicepsz-tricepsz | Láb-has |Hát-váll) pihenőnapokon meg mehetne aerob edzés.


Kajához meg annyit, hogy valamennyi szénhidrát kell, főleg ha súlyzós edzéseket is végzel. A gyümölccsel meg óvatosan, elég sok bennük a cukor!

2014. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen.Megfogadom! Ha sikerül elérnem a célom akkor irok visszajelzést:)
2014. márc. 24. 19:42
 5/6 A kérdező kommentje:

Orommel kijelentem h egy eve csinalom ezt az eletmodot,es azota nottem is. 78 kgrol lefogytam 60ra es 167 centi lettem. Mellette beiratkoztam karatera is. Feszes lett a testem. Nincs logo bor. Es kezdek szalkasodni. Nagyon oruloknh a bara

tom tamogatott,es nem adtam fel ;)

2015. ápr. 20. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, csak így tovább ;-)
2015. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!