Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-8 kilótól szeretnék megszaba...

6-8 kilótól szeretnék megszabadulni.2 hónap alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

160 cm, 58 kiló vagyok, 24 éves lány. Hasamon, combomon és fenekemen van a felesleg, szeretném leadni. Május végén megyünk nyaralni, addig szeretnék jobban kinézni. Mit tegyek érte? Futás megfelel? Hogy kezdjek neki? Sajnos sok időm nincs sportra, a munkám nem engedi, de napi fél óra futást be tudok iktatni. Táplálkozásra odafigyelek, szénhidrátot minimalizálom, több zöldség, gyümölcs, fehérje. Tudnátok nekem segíteni, hogy minél hatásosabb legyen?

Köszönöm!


2014. márc. 24. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én R.Rékára tornáztam napi 20,majd 40 percet,később mikor belejöttem és volt időm,60 percet.A szénhidrátevést szorítsd be d.u.2 kettőig,fehér kenyeret és cukrot hagyd el.Nasi helyett fogyassz citrusféléket,és a minimum 2 l víz legyen meg.Vacsira husi,hal,tojás,virsli zöldségekkel.Én így fogytam 2 hónap alatt 8 kilót.
2014. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nekem is sikerülni fog! :)
2014. márc. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!