Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok? Mert annak látom

Ez nagyon sok? Mert annak látom

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 63 kg, 14 éves lányként:( ez nagyon sok? mert néha az osztály társaim is mondanak bántó dolgokat és már nagyon dagatnak érzem magam a bőrömben :( Szerintetek ettől még van esélyem fiúknál ? :(:(:(

2014. márc. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak két szám és MI nem látunk!

Ha neked sok, akkor sportolj, mozogj és étkezz helyesen!

2014. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet megmondani... Valakin ilyenkor már gyűrődik a bőr, de valaki csak izmos vagy erős csontozatú.
2014. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 juli02198 válasza:

14.eves :)

fejlodesben vagy :) Ne emeszd magad ilyenekkel !

en14evesen 70kg voltam most 18vagyok 49-52 kg kozott ..pedig sosem fogyokuraztam :)

2014. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell piszkafának lenni.


166 cm

63 kg


Az Ön testtömeg indexe: 22.9 , ami normál testsúlyt jelent.


Ha ducinak érzed magad akkor max 4-5 kilót fogyhatsz, többet nem kell. De csak akkor ha attól jobban érzed magad,és mozogj:)


Arra figyelj hogy semmiképp se hízz erre a súlyra. Plusz, még simán nőni fogsz, és jobban kiegyenlítődik. én 14 évesen miután eljöttem 8.ből nőttem 5 centit egy nyár alatt:) így 175 centi lettem:D

2014. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi válaszokat, eddig mindig sportoltam rendszeresen, csak most abba kellett hagynom mert voltak ott gondok, és most keresek vmi újat, szal azzal nincs gond :) tényleg köszi a válaszokat :)
2014. márc. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!