Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tipp, hogy hogy fogyhatok,...

Tipp, hogy hogy fogyhatok, vagy legalább a lapos hasat hogy érhetném el minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Hello!Írnátok nekem jól bevállt módszereket fogyásra?Ha nem tudtok,akkor a lapos hasat hogy érhetem el?Az lenne inkább a lényeg,de örülnék a fogyási tippeknek.Csak olyanokat amik nektek beváltak.előre is köszönöm. :D

2014. márc. 27. 18:53
 1/2 anonim válasza:
100%

-100 db felülés

-100 db popsi emelés

-20 db női fekvőtámasz

-30 db guggolás

-30 db felülés ismét

-50 db hasprés (amikor nem ülsz fel teljesen)

-majd a végén menj oda a falhoz és úgy dőlj neki mintha ülnél a levegőbe (ezt csak így tudom elmagyarázni)ezt addig csináld míg bírod!+ nekem a heti 3 tesi óra és péntekenként járok fitness-re!Nekem ez az "edzés" 2 és fél év alatt alakult ki szóval lehet még az elején nem fog menni ennyi de szurkolok!Persze azt is vedd figyelembe hogyha kozbe nyomod magadba a sajtburgert meg a kolát meg a KFC-s csirkefalatkákat nem lesz lapos a hasad...Nekem ez bevált!én már lefogytam 13 kilót és lapos a hasam!Sok szerencsét remélem segítettem!

2014. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!és hasznos nagyon a válasz! :D
2014. márc. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!