Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogok tudni fogyni? A...

Így lefogok tudni fogyni? A többi lent van:

Figyelt kérdés

Reggelire: Vagy zöldség vagy gyümölcs saláta. Gyümölcsök közül csak ezek: alma, banán, narancs/mandarin, vagy nagy ritkán amikor szezon van akkor szőlő vagy barack. Zöldségek között: paradicsom/koktélparadicsom, kígyóuborka, paprika és hozzá 1 szelet trappista sajt, nem füstölt hanem sima! Tehát vagy gyümölcs vagy zöldség sali reggelire de nem mind a kettő egyszerre hanem vagy ez vagy az!

Utána 1-2 óra múlva edzés: Vagyis zsírégetés pl.: Zumba

Ebédre amit anyu főz amiket főzni szokott pl.: Rántott hús, pörkölt meg minden amit mindenki más szokott de persze kenyér nélkül eszek majd mindent!

Utána elmegyek kb 1 órát sétálni

Vacsorára: szintén vagy zöldség vagy gyümölcs saláta

És mivel nagyon nassolós vagyok és nehezen tudok ellenállni a csokinak, chipsnek ezért ehelyett kinder tejszeletet abba úgy tudom, hogy nincsen szénhidrát meg ilyesmik. És azt is csak akkor ha már nem nagyon bírom édesség nélkül. Na szerintetek így sikerülni fog?


2014. márc. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mennyit eszel és milyen a tested működése, de ez a "nincs szénhidrát a kinder tejszeletben" fájt. Nyilván sok van benne, cukor és tejcukor formájában... No megnéztem, a kalóriabázis szerint 34g CH van 100g-ban.

Amúgyis bolti cucc, amik tipikusan tartalmaznak mindenfélét, nemcsak normál alapanyagokat. A tejről nem kívánok nyilatkozni, főleg, hogy nekem leginkább a saját életemre vonatkozólag van róla véleményem, bár logikusnak egyébként sem tartom.

2014. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon kevésnek tűnik. Ettől lefogysz de vitamin hiány az elképzelhető hogy lesz. A banánt azt kihagynám. Több húst és zöldséget ennék, nasinak meg almáspite, teljes kiőrlésű lisztből, vékony tészta sok alma és xilittel édesítve. Meg kéne tojás is, meg gomba, meg egy kis dió, pisztácia vagy valami hasonló ha megéheznél evés közt.
2014. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alig eszel fehérjét.


A reggelid csak ch, pedig ébredés után kéne a szervezetednek fehérje is.

Ebéd...nyilván azt eszed, amit Anyud főz, így ahhoz nem fűznék hozzá különösebben semmit.

Vacsira nem eszünk gyümölcsöt. Helyette zöldség+fehérje (hús,hal,tojás,sovány túró,cottage cheese).


" kinder tejszeletet abba úgy tudom, hogy nincsen szénhidrát meg ilyesmik."

Háhá...tele van nyomva cukorral csak szólok.

Helyette inkább keverj ki sovány túrót édesítővel.

Chips helyett pedig édesburgonya vékonyra szeletelve, sütőben megsütve.

2014. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat és a tanácsotokat. A kinder tejszeletről meg azért gondoltam, hogy nincs benne mert én még nem olvastam el, hogy mit tartalmaz de az egyik ismerősöm azt mondta, hogy nincs benne de azért köszönöm a figyelmeztetést is.
2014. márc. 29. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valamiben van tej, gabona (jelen esetben a piskóta) vagy gyümölcs, akkor van benne szénhidrát, mivel az alapanyagok eleve nagyobb mértékben tartalmazzák.
2014. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!