Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy férfi...

Az mitől van, hogy férfi létemre "csak" 64 kiló vagyok, de ducinak érzem magam, mintha úszógumim lenne?

Figyelt kérdés
nem teljesen lapos a hasam, hanem ha ülök, akkor egy kicsit úszógumis, ha 60 kilóra lemegyek és közben futok, edzzek tovább el fog tűnni a felesleg?
2014. márc. 30. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
176 centi vagyok
2014. márc. 30. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kevés az izom, sok a zsír.

De nekem 50 kilóval is van úszógumim, ha ülök, pedig egyébkétn eléggé vékony vagyok.

2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anatómia! Ha nem "redőzne" ülés közben, akkor fel se tudnál állni, mert "szétszakadna". Annak is ilyen, akin minimális zsír van.
2014. márc. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába vagy csak 64 kg, mégis magas a testzsírod, nincs rajtad semmi izom. Lemész 60 kg-ra, még ennyi izmod sem lesz, enni kéne normálisan meg használni az izmaidat, ha már a természet adta őket ingyen. Valamit nem használsz, elsorvad.
2014. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel csak valami fiúka lehetsz kérdező. Férfitől messze vagy.
2014. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ilyen paraméterekkel csak valami fiúka lehetsz kérdező. Férfitől messze vagy."


- Ja, apám is mindig hangoztatta, hogy a férfi 100 kilónál kezdődik. 52 évesen halt meg.

Az ilyen állítás meg az intelligens gondolkodástól van messze. Én pl. az 50 kilóm ellenére (amelynek nem fogyókúra, hanem egészségügyi oka van) többet bírok, mint sokan a 70 kilójukkal.

2014. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!