Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tudok 2 és...

Ljoe kérdése:

Ezzel a módszerrel tudok 2 és fél hónap alatt 15 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm és 67.5 kg vagyok jelenleg. Két és fél hónap múlva ballagás lesz ezért sszeretnék leadni 15 kg-ot. Úgy fogyókúráznék,hogy minden nap egyszer eszek 5-600 kcal között.. azaz csak ebédelnék,abból se sokat ennék és nem zsíros ételeket. Ezzel így letudnék fogyni?? az se gond,ha utánna visszahízok csak ez az alkalom fontos lesz.

2014. márc. 31. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért akar minden idióta koplalni? Ráadásul egy ballagás miatt????
2014. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is, nem kell 15 kilót fogynod, mert akkor nem lesz alakod, csak egy gebe kislány leszel.

Ezzel a módszerrel fogytam egy hónap alatt 17 kilót, és a következő hónapra vissza is híztam kétszer. Szóval tapasztalatból mondom, hogy ne kezd el, mert pont, hogy ballagásra fogsz rémesen kinézni. Ha most szépen elkezdesz normálisan enni és mozogni, akkor simán lehet jó alakod két és fél hónap múlva.

A kérdésedre viszont az a válaszom, hogy igen, letudsz fogyni ezzel a módszerrel 15 kilót ballagásra. De nem éri meg.

2014. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Tudom, hogy számodra fontos ez az alkalom, de két szempontot vehetsz figyelembe és mindkét szempontból a válasz nem: egyrészt felboríthatod az egész anyagcserédet és az általános közérzeted is súlyosan fog romlani, amit nehezen képzelsz el addig, amíg jól vagy, de ha oda kerülsz, akkor akár még fél lépés táncra sem lesz kedved, annyira legyengült és kikészült leszel.

Másrészt ( és ez az, ami téged jobban érdekel ) : nem is fog összejönni. Gyakorlatilag taccsra vágod magadat egy olyan módszer miatt, amely nem fog 15 kilót lefaragni rólad ennyi időn belül.

Tehát végeredményben nemcsak, hogy nem lenne hasznos, de teljes mértékben értelmetlen volna ezt csinálnod.


Amit én tanácsolok neked: egyél 1200-1500 kcal körül, figyelj arra, hogy az ételek kizárólag zöldségek, húsok, halak és jó minőségű zsírok legyenek ( azaz olívaolaj, halolaj, kókuszolaj, stb. ) , fogyassz sok cukrozatlan folyadékot a nap folyamán és mozogj minél többet. A pihenést se hanyagold el, mert az alváshiány sincs jó hatással a fogyásra.

Ha mindezeket betartod, a maximális eredményt fogod elérni, amelyre a te szervezeted képes.

2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem,és tudom,hogy hülyeség de csak annyit tudok sportolni amit a suliban tornázok és az nem túl sok :s és félek hogy nem tudok addig sporttal és több kajával lefogyni. Kedves második válaszoló,te hány kg-ból fogytad le azt a 17 kg-ot?
2014. márc. 31. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ezt a nincs időm sportolni mentalitást. Hány órát netezel, mennyit ülsz a tv előtt? Ott az idő.
2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

De miért nem tudsz többet sportolni ?

Amúgy, ha nem is sportolnál többet, akkor is többet érnél el azzal a módszerrel, amit én tanácsoltam, de te tudod.

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nincsen időm mert a suliból későn érek haza,és utána még tanulnom is kell,utána meg már nincsen este energiám sportolni is. És a suliba meg azt kell megennem amit adnak nem válogathatok...
2014. márc. 31. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:
kifogás az van...
2014. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a tervel ballagási még hízni is fogsz, meg a jegyeid is sz@rok lesznek.
2014. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#9 - Nem viccből, de tényleg. Ez a terv közelebb áll egy totális kudarchoz, mint egy minimális sikerhez.

Hallgass ránk, ne csinálj hülyeséget, mert megfogod bánni.

2014. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!