Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja szültem és ha csak...

3 hónapja szültem és ha csak itthon felülésezek minden este azzal elérhetek lapos hasat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?? (persze diétával) Már nem szoptatok

2014. ápr. 1. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy elérhetsz, megjön az eredmény. Csak kicsit több fehérjét, húst és zöldséget egyél és a szénhidrátokból kevesebbet, kenyerek, cukor, tészta rizs, krumpli. Ha tudod akkor esetleg kerüld a konzerveket meg mindent ami pet palackban van, általában üdítők meg hasonló. tiszta víz és tiszta só.

Hasra majdnem üres gyomorral edz szerintem, akkor égetsz zsírt és több fajtát. A You Tube-on sok jó videó van erre, kimondottan hasra, pl Béres Alexandra vagy hasonló. Pár hónap és meglátod szép hasad lesz, csak kitartás.

sok sikert.

2014. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felülés nem túl gerincbarát, a hasprés sokkal jobb; de az tény, hogy ezek nem a hasi zsír eltüntetésére alkalmasak, hanem az izom megerősítésére.
2014. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ez egyáltalán nem tény, csak a te véleményed amit írtál. A táplálkozás és a célzott hasizom gyakorlatok úgy leviszik a hasról a zsírt hogy öröm nézni. Ez meg az én véleményem és a tapasztalatom :)

2014. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás nem létezik!

A helyes táplálkozás kb 70%-ban befolyásolja a fogyás sikerességét, és ez az, ami leviszi a hasról a zsírt, nem a célzott hasizom-gyakorlatok. Az szépen feszesebbé teszi a hasat, erősíti, de a zsír nem azért megy le a hasról, mert azt edzed.

2014. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó

Talán olvasd el újra hogy mit írtam. Első helyre a táplálkozást tettem és csak második helyre a célzott hasizom gyakorlatokat. Helyi fogyás pedig lehetséges mert semmi sem lehetetlen. Ha edzel annak bizony komoly köze van ahhoz hogy le menjen a hasadról a zsír és nem csak feszesebbé tesz.

2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A test nem onnan használ energiát, ahol zsír van, hanem a glikogén raktárait üríti. A zsír önmagában átalakítás nélkül nem felvehető energia.
2014. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, s látom, a negyedik válaszolónak van némi szövegértelmezési gondja. A kérdező arra volt kíváncsi, hogy csak a felülésekkel elérheti-e a lapos hasat, mire válaszoltam, hogy nem. A diétáról szó sem volt, csak a felülésekről.
2014. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!