Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan a 2 hetes...

Miért szidják sokan a 2 hetes diétát?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert egészségügyileg nem megfelelő. Hirtelen fogyás, amit azzal idézel elő, hogy a szervezetednek nem elegendő táplálékot viszel be, amikor pedig abbahagyod, akkor a szervezet úgy reagál, hogy elkezd raktározni, igy többet fogsz felszedni, mint amennyit leadtál.

Ezért ajánlott inkább a lassú fogyás. Nem megvonni kell magadtól az élelmet, csak nem szabad többet enni, mint amennyi a szervezetnek fontos.

2008. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még valami. Ez egészségügyileg is jó. Az étkezéseid előtt fél órával igyál folyadékot. Az étkezésig és közben ne igyál, mert a gyomorsavadat felhigitja a folyadék, ezáltal lassabb lesz az emésztés. Ez szervezetednek is megterhelő. Étkezés után pedig ismét fél- egy órával később igyál.
2008. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én megcsináltam kb fél éve ezt a 2 hetes diétát és fogytam 7 kilot, azóta ugyanúgy eszek mint előtte, úgy hogy nem nézem a kalóriákat, de mégis fogyok folyamatosan, azóta leadtam még 4 kilot, szóval elég hatásos volt, ezért nem értettem miért szidják. Köszönöm a tanácsot azt is ki fogom próbálni!
2008. júl. 24. 17:41
 4/21 anonim válasza:
Milyen a 2 hetes dieta??
2008. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Leirná pontosan mit tartalmaz az a két hetes diéta? Mert ez nekem hihetetlen! Volt azóta orvosnál? nehogy valami betegség miatt legyen az a sok kiló minusz
2008. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze. Nem voltam orvosnál ezzel kapcsolatban. Íme a diéta:



A Bécsi Táplálkozástudományi Intézet diéta-ajánlata

Alapszabály: cukor, zsír, alkohol TILOS, legfeljebb kevés olaj használata megengedett, és kevés só használata ajánlott.

Ital: víz, vagy ásványvíz, korlátlan mennyiségben.

A diéta 1 hétig tart, utána azonnal meg kell ismételni! Újabb kúrát legalább 6 hónapig nem szabad kezdeni! Ha a diéta pontosan be van tartva (a legkisebb vétkezés is katasztrofális!!) 2 hét alatt garantáltan 6-7 kilot lehet leadni. Az ebédet és a vacsorát nem szabad felcserélni!

Ezidő alatt a szervezet egy anyagcsere-változást vesz fel, és 3 évig nem áll be hízás. A diétát hétfőn, vagy szerdán kell elkezdeni!


Hétfő


reggeli: 2db kockasajt, 5dkg párizsi, 2dl tej

ebéd: 1db zsemle, 1db főtt virsli, 2db alma

vacsora: 2 szelet pirítós (vaj nélkül), 1db banán



Kedd



reggeli: 3db abonett kenyér, 5dkg trappista sajt, 3dl tea

ebéd: 20dkg hal roston, saláta

vacsora: 1db zsemle, 1dl kefír, 1db főtt tojás



Szerda



reggeli: 2db tükörtojás, 2db pirítós, 1db paradicsom

ebéd: 20dkg zöldségköret, 5dkg reszelt sajt

vacsora: 5dkg pulykamell sonka, 1db alma, 3dl tea



Csütörtök



reggeli: 2db főtt virsli, 2db pirítós, 2dl tej

ebéd: 20dkg párolt csirke, 1 adag gyorsrizs

vacsora: 2db alma



Péntek


reggeli: 2db kockasajt, 5dkg gépsonka, 3dl tea

ebéd: 3 tojásból rántotta, 1db paradicsom

vacsora: 1db zsemle, 1 kefír, 1db alma



Szombat


reggeli: 1db főtt tojás, 2dkg párizsi, 2 pirítós

ebéd: 22 dkg főtt marha, krumplisaláta

vacsora: 3dl tej, 1db alma



Vasárnap


reggeli: 2db virsli, 1db zsemle, 1db paprika

ebéd: húsleves üresen, 20dkg csirke roston

vacsora: a hetiből bármelyik

2008. júl. 24. 21:55
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a baromságot.

Nem lehet diétának nevezni olyan étrendet, ami csak 3 étkezést tartalmaz egy nap. Ez alapszabály. Mintahogy az is, hogy vacsorára nem eszünk zsömlét.

Ez az étrend egy vicc!

Azt sem ártana tudni, hogy 1 kg. zsír elégetése 9000 kalóriadeficitet igényel. Ezt össze lehet hozni 1 hét alatt, sok mozgással, sportal kiegészítve. Ennél többet leadni zsírból lehetetlen.

Sajnos ez van.

2008. júl. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vicc, de hatásos
2008. júl. 25. 13:43
 9/21 anonim válasza:
100%
Ezt én is megcsináltam, de nekem nem használt
2008. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam a 2 hetes diétát, de a kínok kínját éltem meg, leadtam vele 6 kilót, azóta már vissza is jött több mint 20. Mert egyrészt minden új dolgot elpakolt a szervezet, másrészt azóta farkasétvágyam van.
2008. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!