Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Durván sokat ettem ma? Elronto...

Durván sokat ettem ma? Elrontottam a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés

17/L

4 hónapja fogyókúrázok és sikerült is megszabadulni néhány kilótól. Mióta elkezdtem nem ettem semmi süteményt, üdítőt és semmi pékárut. De ma tegnap este anyu csinált cseresznyés pitét.

reggelim: 100g cseresznyés pite, 5 db abonett 1 paradicsom

nem ettem semmit mert már így is azt éreztem hogy sokat ettem

ebéd: fél tányér spenót főzelék habarás nélkül( megfőzte a spenótót és utána felöntötte vízzel)

és utána sajnos nem bírtam megálni megint ettem olyan 100g pitét. Nagyon elvagyok keseredve hogy 4 hónapig kibírtam és most elkapott egy ilyen roham.

De most futottam pontosan 70 percet és utána csináltam súlyzós kitöréseket(15 percig)

Sikerült a sütit ledolgoznom?


2014. ápr. 2. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 nap ettél sütit, semmi bajod nem lesz :)

Nyugodtan ehetsz hetente egyszer egy kicsi csokit vagy egy-két szelet sütit. Csak ne minden nap egyél.

2014. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kevés :D

Nem 1naptól hízol...egy teljes ilyen hét meglátszik,de egykét nap nem.

Nem jó az ha valamit sokáig nem eszel...életmódot válts...ne így megvonásos koplalást folytass.

Mai rohanó világban kinek van kedve mindig zöld salikat enni...másrészről azzal ki is ájulnál.

Szerintem(igen,én nem vagyok fanatikus) elég ha kevesebb üdítőt iszol...próbálj sok vizet inni,meg gyümi leveket..a 100%-ost

több gyümit meg zöldséget,több halat sovány húsokat enni,kevesebb szénhidrátot

Ez bőven jó,bőven elég...nem hiszem hogy drasztikus csoki meg süti megvonás kellene...

ja és persze, a számomra fontosabb :D Sportolj sokat :)Így egészséges testképed lesz :D

2014. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát szinte csak 20 deka pitét ettél egész nap? Ez a koplalás egy érdekes formája. Én is ettem volna pitét a helyedben, de azért mást is, még jó, hogy zöldséget ettél mellé, legalább az is volt a napodban. De ez így kevés s ennyire nem kell stresszelni az ilyesmin, max. picit lassul a fogyásod, na és :) Persze ha alig eszel, az már nem annyira jó :( Főleg, hogy 4 hónapig nem volt ilyen, néha igazán eleresztheted magad! (Mondom ezt attól függetlenül, hogy én nem eszem glutént, de 4 havonta azért még nekem is becsúszik, anyós szuper almás pitét süt, abban pláne cukor és hőkezelt gyümölcs, ennél nagyobbat nehezen lenghetek ki... De az a süti nekem megéri, bajom pedig nem lesz tőle :P)
2014. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!