Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ehetek ezek közül...

Miket ehetek ezek közül Fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

16/l

sok helyen azt olvastam, hogy túrót, kefírt nem szabad enni. Ez igaz? Nagyon szeretem a tojást ha jól tudom azt szabad enni?! Ha igen akkor milyen ételt lehet belölle készíteni, mert eddig csak anyum megfőzte és megettem a fehérjéjét. Ha valami féle ugynevezett finomságra vágyok akkor mit lehet enni? Ezeken kívűl ha minden nap futok 1 órát és végzek kitöréseket, guggolásokat természetesen súlyzókkal akkor júliúsra jóformába hozhatom magam. Csak egy kis felesleg van a combomon és a popsimon. Bocsi a sok kérdésért


2014. ápr. 2. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok mindenre. Tojást ehetsz, de akkor már az egészet, úgy az igazán értékes :) Millió módon el lehet készíteni, mustáros főtten, kaszinótojásnak, rántotta, tükörtojás, én keverem zöldségekkel és olajos magokkal is... Nekem még a kávémban is tojásos zsírtej van s palacsintázom is, de a Te étrendedbe az láthatóan nem fér bele. Említettem a zöldségeket. Már ez is változatos s nemcsak a zöldségek váltogatása miatt. Lehet zöldséges rántotta (egyik érdekes verziója a tojásos lecsó), zöldségfasírt vagy tojásos valamivel leöntött rakott zöldségétel. A tojáspörkölt is nagyon jó. De az bizonyára már megint túl zsíros lesz Neked...


Finomságok terén otthon vagyok, de az enyéim jobbára zsírdúsak, vagy ha nem, akkor sem szokványosak, mert akkor kókuszliszt kell hozzájuk (bámulatos mennyiségű vizet vesz fel és csodás kakaósan és citromos-mazsolásan is, s a normál édességekhez képest jóval szénhidrátszegényebb az eredmény). Ez lehet, hogy túl extra Számodra.

2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek a finomságok!(Máris éhes vagyok!)

:-)

2014. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!