Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Májusig (1 hónap...

Szerintetek Májusig (1 hónap alatt) le tudok fogyni 5 kilót? 60 kiló akarok lenni.

Figyelt kérdés

Most 65 vagyok kereken, és 60-ra akarok lefogyni, megcsinálható?

Nem vagyok éhes sosem, nem tudok enni, napi egyszer eszem, ha 1 hónapig csak zöldséget eszem délben, és vizet iszom, akkor le tudom adni az 5 kilót?



2014. ápr. 4. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Le hát de ezzel az étrenddel nem a zsírból fog lemenni hanem az izomból!
2014. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Folytatom az első gondolatmenetét:

és izomból fogyni azt jelenti, hogy bár könnyebb leszel, kevesebbet mutat a méret, de centikben nem lesz látványos a változás, valószínű, hogy épphogy csak kevésbé fog szorítani a nadrág, míg rendes diétával és sporttal, több ruhaméretet is fogyhatnál.

2014. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

# 2

Meg az alakja is "kövér sovány" lesz jobban néz ki a megtartott izom és a lefogyott zsír mint a megtartott zsír és lefogyott izom!

2014. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a zsír is kopik azt emészti fel a szervezet
2014. ápr. 4. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Koplalni akarsz, amitől a szervezet vészraktározásba kezd, így a zsírréteg marad, az izom megy; eredmény egy jóval hájasabb test, aminek semmi tartása sem lesz. Erősen kétlem, hogy nem fogsz a harmadik napon jól bezabálni, de ha ki is bírod egy-két hétig, akkor is inkább hízni fogsz. A jelentős túlsúllyal szenvedők 60-75%-ának azért vannak ilyen gondjai, mert többször koplalt, ami teljesen felborítja az anyagcserét.
2014. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
aha értem, de mondjuk nem koplalok mert nem is vagyok éhes, meg nem is kívánom a kaját.
2014. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy akkor is koplalsz (ennyi kaja mellett), ha nem érzed. Pont az a veszélyes benne, hogy úgy lelassul a metabolizmusod, ideig-óráig a levegőtől is jóllaksz, közben meg a szervezeted szépen építi le magát.
2014. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!