Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 ÉVESEN 167cm és 80kg? mit...

12 ÉVESEN 167cm és 80kg? mit kell tenni? Nagyon súlyos?

Figyelt kérdés
Félre ne értsétek nem én vagyok hanem a haveromnak az öccse. szerintetek?

2014. ápr. 8. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyos eset, javasold neki hogy kezdjen el valamilyen sportot és táplálkozzon egészségesen, különben súlyos problémái lehetnek. Ebben a korban nem szabad fogyókúrázni, nagyon fontos hogy változtasson az életmódján!
2014. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vérképet kell csináltatni, ha nem túlevő. De gondolom, nézi az iskolaorvos is meg a háziorvos is. Ha túlevő, akkor diéta, súlytartás. Valószínűleg még sokat fog nőni, talán 20-30 centit is. Tartsa a súlyát addig, míg nem lesz 185 centi!
2014. ápr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek #1-gyel. Ilyen korban még nem szabad fogyókúrázni. De kiegészíteném valamivel. Van egy bevált módszerem: rögtön ebéd előtt igyál meg egy jó nagy pohárban egy kis citromlevet, sok vizet, egy kevéske almalevet és két evőkanál mézet, amit alaposan összekevertél. Nem leszel tőle annyira éhes, így hosszú távon fogyhatsz, ráadásul még finom és egészséges is!
2014. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Ja, és ha nem túlevő? És ha pl. fruktózintoleranciája van, mint nekem? Akkor pont hogy árt és hízlal is ez az ebéd előtti aperitif, amit javasoltál neki.
2014. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!