Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktátok megállni,...

Ti mivel szoktátok megállni, hogy nem esztek?

Figyelt kérdés

Le akarok fogyni,egész nap eszek 2 szendvicset,1vagy max 2 túrórudit, meg egy normál adag ebédet. Ezzel szerintem le fogok fogyni,de esténként sokszor valami késztetés félèt érzek az evésre,és nem tudom,hogy mit csináljak hogy elmúljon...

Előre is köszönöm!


2014. ápr. 9. 18:58
 1/8 anonim válasza:
79%

Gyümölcs, mogyoró, nem sózott, pisztácia, mag stb..


Inkább sokszor egyél,de keveset. Napközben is lehet egy-egy almát enni pl..

2014. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyenkor nassolás helyett csak dönts le egy pohár vizet.
2014. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha este jön rád az ehetnék, akkor ajánlom, hogy szedd össze magad, menj fürödni, és mosd meg a fogad! Apróságnak tűnhet, de hidd el, fogkrém után már semmit se fogsz kívánni. :)

Tudom még ajánlani a rágót és valami mentolos cukorkát (persze csak cukormenteset!)

Vagy egyszerűen csak foglald le magad, hogy ne is gondolj a kajára.

2014. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a víz jó módszer, igyál sokat!
2014. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én inni szoktam vizet. vagy egyszerűen azt mondom hogy NEM ESZEM és kész.kb negyed óra, és elmúlik a késztetés.
2014. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben valóban éhes vagyok, természetesen eszem. A testemet amúgyse lehet átvágni vízzel, ha kalória és tápanyag kell neki :D Ahogy a fogmosás sem szünteti meg az éhségérzetet, inkább csak akkor lehet visszatartó erő, ha az ember igazán nem is éhes és nem is kíván enni. Persze az elszántság is fontos tényező ebben, aki igazán elszánt, annak illogikus apróságok is segíthetnek.


Rövid időre illetve csak nassolásvágynál nekem segít a tea vagy a kávé. Nagyon későn pedig annyira nincs táplálkozási idő (a bioritmusom szerint se, de meg is szoktam, hogy este 10 körül befejezem a táplálkozást), hogy ha túl korai/könnyű volt a vacsora s mondjuk éjfélkor éhes leszek, akkor egy kis zöldség, maximum gyümölcs is elég a jóllakáshoz (az sosem érdekelt, ki szerint mit mikor célszerű enni).

De normál esti időpontban, ha rég nem ettem, akkor természetesen éhes vagyok és eszem.


Ja, nekem túró rudikkal és szendvicsekkel nagyobb lenne az éhségem, a szénhidrát így hat rám. De gondolom, Te nem akarod nagyon átalakítani az étrendedet, amúgyis különbözőek vagyunk, kinek mi passzol, bár Nálad valószínűleg ezzel együtt is sok a szénhidrát. Ami nem jelenti azt, hogy ne fogyhatnál így, mert sokan megteszik.

2014. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ehetnél nap közben normálisan, és akkor este nem lennél éhes?

Szendvics, túró rudi...atyaég. Semmi tápanyagot nem viszel be, és még koplalsz is. Fogyni persze lehet így, csak majd ne csodálkozz, ha 2x annyi megy vissza. Életed végéig úgysem tudsz naponta csak ennyit enni. Bár nézőpont kérdése, lehet hogy tudsz, mert ha így folytatod, rövid élet lesz :)

2014. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bekapok egy negrot, elfoglalom magam(pl. olvasok) és hamarosan el is felejtem, hogy éhesnek kellene lennem. Próbáld ki, nekem bevált!
2014. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!