Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja diétázom, de ma...

3 hónapja diétázom, de ma sajnos megettem egy egész pizzát, ezzel elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Még egy 8 kiló lenne hátra, bűntudatom annyira nincs, mert tudom, hogy folytatom szépen tovább, nem fogok nekiesni a nehéz ételeknek. De érdekelne mennyire rontottam el!

Köszönöm


2014. ápr. 13. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
sima vékony tésztás, kukoricás pizza volt.
2014. ápr. 13. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben. Semmi gond.
2014. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Biztosan rengeteg ilyen kérdés van már, és butácskának tűnhet, sőt biztosan az is a kérdés, csak annyi ellentmondás van a neten, van aki azt mondja kellenek a csaló napok (én nem fogom erre, egyszerűen megkívántam és kész, gyenge voltam), van aki foggal-körömmel ellenkezik és azt mondja tilos csalni.
2014. ápr. 13. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
énis voltam már hasonló helyzetben.egyszerűen lépj tovább, majd kikúrálod!
2014. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy 1500 kalória volt és pont ennyivel ettél többet, mint ami kellet volna, akkor se fog mind lerakódni zsírban. Ha még mind le is rakódna, akkor is 1 kg zsírhoz 9000 kcal kell, aminek a pizza töredéke. Szóval nem fogsz hízni kilókat tőle, ha reggel többet mutat a mérleg az nem azt jelenti, hogy híztál, csak a többlet kaja súlya, ami eltűnik 1-2 nap alatt, ha visszatérsz a diétához
2014. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, el sem hiszem, hogy normális válaszokat kapok :) mivel magamon is nevettem picit a kérdés írása közben! Persze, megy tovább a diéta és az edzés, ez most egy kis botlás volt, jobb lett volna, ha nem történik meg de nem esek kétségbe :)
2014. ápr. 13. 16:28
 7/7 Tripla xxx válasza:
Ha rendesen tartod a dietadat es nem ezeket a buta kitalalt 90 napos meg kenyerdieta meg hasonlokat akkor kell is neha vetkezned hogy az inzulin szinted kicsit megugorjon.mert pl en dietazok rendesen,(testepitek).nem szeretek semmit az utolso pillanatra hagyni igy mar a verseny elott cca. 3-4 honappal elkezdem a dietam,de mindig teszek bele egykey gyros vagy pizza napot pl ket hetente egy ebed erejeig,mert az inzulinszintem alacaony es a testem hamar hozzaszokik,igy meg talan gyorsabban is fogyok mert hat a testunk egy bonyolult dolog.ki kell ismerni.mindenkinek mashogy a jo de egy pizzaval nem rontottal el semmit ha a tobbi idoben becsuletesen betartod.ha valamiben tudok segiteni irj privatban.jo etvagyat :)
2017. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!