Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet fejből fogyni?

Szerintetek lehet fejből fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a fejem, pedig a testem átlagos. Van olyan, hogy fej-zsírleszívás? Van fejdiéta?

2014. ápr. 13. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseket elnézve agyból biztosan lehet :)
2014. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
fejdiéta :D:D:D: behalok:D:Dd
2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Bár a kérdésedből ítélve neked biztos fog sikerülni. :D


Egyébként ha elkezdesz fogyni valamennyire megy összébb a fejed. :D


/pl:. én fogytam közel 10 kg-t és a fejem azóta ívesedett/

2014. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
1-ső: :DD (y) (Y)
2014. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem így is elég íves a fejem, olyan, mint a diadalív. Nem ezzel van a baj. Csak hogy túl nagy az az ív. :)


Reménykedtem benne, hogy lehet vele valamit kezdeni, esetleg valami modern diétával a gömbfejből tojást csinálni.

2014. ápr. 13. 17:52
 6/15 anonim válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDD

Haha amúgy csak fogyni lehet, nincs olyan hogy csak fejről fogyás.

Nézd meg a mérleget miközben rajta állsz. Gondold végig, hogy több vagy-e annál mint amikor kisebb volt a fejed. De persze ne a szüleidet kérdezd meg, hogy csecsemőkorodban mennyi voltál.

Na viccet félretéve, lehet olyan vagy, hogy először fejre hízol, így kezdj el edzeni. Nekem sikerült fejből fogynom, de azért mert híztam fejre meg máshova is és fogytam a fejemről is, meg máshonnan is.

De ekkora baromságot ne írj már, hogy fejdiéta. :DDDDD Ilyen a világon nincs, vagy fogsz mindenhonnan vagy sehonnan.

2014. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt nincs olyan hogy helyi fogyás, magyarul ha a karod lenne vastag abból sem lehet csak úgy fogyni. Másrészt a zsír mindenhol van a testeden nagyon kevés kivételével na most a fejeden maximum az arcodon és a tokádon lehet. Sokan írják hogy fogyni csak diétával lehet nos ebe van valami nasikat édességeket el kell hagyni és minimalizálni ezeket, és mellette sportolni, de ez szerintem nem az amire te gondolsz. Mert amire te gondolsz az nem létezik :)
2014. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, félreértetek. Nekem tényleg teljesen normál testalkatom van, viszont a fejem olyan, mint a tekegolyó. Nincs tokám, de a fejméretem nagy. És még lavylt is használok.
2014. ápr. 13. 20:17
 9/15 anonim válasza:
De mióta ilyen a fejed? Mert ha mindig is ilyen volt azzal nem igazán lehet mit tenni.
2014. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked a koponyád nagy, ami csont, így nem fogod lefogyasztani.
2014. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!