Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek gyors Ch-kat,...

Ha nem eszek gyors Ch-kat, lisztet, nincs tészta, üditőket sem iszok, cukrot max nagyon ritkán, akkor gyorsabban fogyok combrol? Meg persze máshonnan.

Figyelt kérdés

Azért irtam a combot mert nagyon vastag a felső testemhez képest és olyan kis aránytalan vagyok.

Régen vékony lábam volt ma husi és duci... és leakarok fogyni belőle, ezért irtam ki.

Mit mondotok?


2014. ápr. 13. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nincs helyi fogyás, fogjátok már fel!!!

Gyors fogyás sincs, csak akkor ha egészségtelen.

2014. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Edzeni is kell ám. Menjél kocogni, 40-50 perceket mindennap este. Utána viszont már ne egyél.
2014. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél utánna és akkor szépen leépíted a maradék izmot is...
2014. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Mi az, hogy ha nem eszik utána leépíti a maradék izmot is?

Ha eszik mondjuk hétkor és utána két órával edz, mért építené le az izmot? Légyszi magyarázd már el, úgy tűnik túl hülyének gondolsz. :)

2014. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan eszel (nem eszed a felsorolt fölösleges vackokat) akkor a tested is normális (egészséges) lesz.
2014. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Edzés hatására a test katabolikus (izomleépítő) állapotba kerűl (kivéve aerob edzés után,a futás egy edzettlen embernek tuti nem az).Az edzés utánni kaja még diétázáskor is fontos,ezért muszály a tápanyag bevitele ilyenkor.Nem akarok kisregényt írni,de edzés/6 óra után/lefekvés előtt két órával nem evést el kéne már felejteni. A cél a zsír elvesztése nem az izomzaté!
2014. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen edzéskor eleinte tényleg izmot vesztünk, még szerintem sima kocogáskor is. A gondom ott van, hogy egyik ismerősöm edzés után evett és semmit nem használt neki az egész. Egy szóval nem mondtam, hogy hat után nem kell enni, de véleményem szerint hatásosabb ha valaki megvacsorázik, majd utána 1-2 órával edz, kocog, vagy szobabiciklizik, akár erősítőzik is. Szerintem edzés után inkább inni kell sokat, hiszen rengeteg folyadékot vesztünk.

Valahol azt olvastam, hogy a több fehérjebevitellel és az erősítő edzésekkel rásegíthetünk arra, hogy ne veszítsünk annyi izmot. Viszont azt még mindig nem tudom elfogadni, hogy valaki akkor nem veszít izmot ha edzés után eszik.

Én két hónapja fogyózom. Azt a módszert folytatom amit fönt leírtam és kutya bajom sincs.

2014. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tápcsatornánkból a megevett húsból órákon át szívódnak fel aminosavak. Voltaképp, edzés közben folyamatosan pótlódnak, ha előtte 1-2 órával ettünk.
2014. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegy mit eszik az ismerősöd edzés után... Ajánlom figyelmedbe a Sárga kapszula c. könyvet.
2014. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!