Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karrol akarok fogyni akkor ne...

Karrol akarok fogyni akkor ne súlyzozzak a diéta mellett? 2kilós csak! És hajas a karom meg kicsit izmos

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne súlyzóznál? A háj nem lesz tőle több, viszont jót fog tenni a formájának, mire lefogysz... Már ha kezdő vagy és képes vagy izmot növelni fogyás közben, mert ez máskor nem szokott menni :D Ha történetesen hamarabb izmosodsz, mint ahogy fogysz, akkor lehet picit nagyobb karod egy ideig, de akkor sem tudom rossznak tekinteni, de ha megfelelően táplálkozol, akkor jó esetben fogysz olyan gyorsan, hogy ez ne forduljon elő. Szerintem.

Én súlyzóznék, Te dönts, ahogy akarsz.

2014. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet akkor súlyzozok:)
2014. ápr. 14. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek „szerek”, amiktől le lehet fogyni.

Diéta és edzés nélkül nem lehet lefogyni.

Helyi zsírégetés nincs. Hiába edzel egy adott testrészt, attól még nem tűnik el róla a zsír. Még ha őrült módra is hasazol, pontosan ugyanannyi zsír marad rajta.

A súlyzós edzést tekintve nincs szálkásító edzés: a kevés súllyal végzet sok ismétléstől nem ég le a zsír az edzett izomról.

A fentiekből következik, hogy célirányosan szálkásítani nem lehet. Nincs olyan, hogy lábra tömeget növelsz, felsőtestre meg szálkásítasz.

Ha nem eszel, nem fogysz. Ha éhezéssel működne a zsírégetés, könnyű dolga lenne mindenkinek.

Nincsenek csoda diéták. Az összes sztárdiéta hülyeség.

2014. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2 kilós súlyzó szrt sem ér hacsak nem vagy mozgássült.
2014. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!