Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnák? 162cm/60kg...

Hogyan fogyhatnák? 162cm/60kg 13/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

Mint már leírtam 13 éves vagyok, 60 kg és ugye 162 cm. .. Elég sokszor próbálkoztam már különböző fogyókúrákkal, diétákkal de kb 1 hétig bírtam. Egyszerűen nem bírom ki hogy ne egyek valamilyen édességet csokit. Viszont már elég elszánt lettem szóval remélem sikerülni fog. 90 napos diétáról elég sokat hallottam már, azt szeretném majd kipróbálni. Mi a véleményetek róla? Beválhatna ? Vagy plusz még valami napi testmozgást? Amúgy itthon futógépünk van , azon kb mennyi időt ajánlotok? A célom a 8 kg leadása !

Előre is köszönöm a válaszokat ! :)



2014. ápr. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A diéta káros 13 évesen! A testi fejlődésed rovására megy!

Életmódváltás kell, sok sok mozgással!

Futás, bringázás, úszás. 2-3 hónap alatt látványos változást hoz.

2014. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy belevágj a 90 naposba! Inkább nézd meg a Béres Alexandra-féle Súlykontroll módszert. Az nem diéta, hanem életmódváltás, jól hasznosítható, nem éhezel és változatosan lehet csinálni.
2014. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a te problémád! Ha, nem bírod ki Milka csoki nélkül... Rendben!

1. nap reggeli előtt egyél egy sort.

2. napon már egy kockával kevesebbet... Így csökensd egészen 1-2 kockára! :-)

Ha, 1 hétig bírtad így full null csoki nélkül az már egy jó eredmény... Most, így napi 1 kocka csokival vajon, hogy fog menni? :-)

Hajrá!

2014. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!