Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kéne csinálnom?

Hogy kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem fogyókúrázni, nagyon keveset eszek; egy tányér kaja reggelire (tej, szénhidrátmentes), ebédre meg valami gyümölcs, és ennyi. Naponta kb 1,5 órát tornázok, de azon kívül nem sokat mozgok, max annyi, hogy bemegyek a suliba, de azt is busszal, mert vidéki vagyok. Gondoltam rá, hogy másképp kéne csinálnom, de amikor eldöntöm, hogy vacsorázni fogok, akkor hihetetlen bűntudat tör rám, mert azt már aznap nem fogom lemozogni, és el is megy az étvágyam, és ha akarnék se tudnék enni...

Az egy dolog, hogy így lefogyok, de nem akarom, hogy lógjon a bőröm, vagy ami még rosszabb, hogy ne tudjak majd visszaállni a rendes életmódra és anorexiás legyek. Tartható ez így, negatív mellékhatások nélkül, vagy másképp kéne csinálnom valamit?


2014. ápr. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Másképp kéne.Ez koplalás.Egyenes út a teljes leépüléshez.
2014. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent másképp kéne csinálnod.

Így tényleg azt fogod elérni,hogy lemennek az izmai,leereszt a bőröd emellett depis leszel

2014. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok változtatni, bár nem lesz egyszerű :S
2014. ápr. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!