Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen ki nem állhatom a...

Egyszerűen ki nem állhatom a lábam! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már fogytam 15 kilót,direkt láb meg has tájék miatt,de a lába szinte semmit nem változott.Sőt,a vádlim vastagabb és undorítóbb lett.Tudom hogy az ott izom,mert sokat futottam szóval gondolom megerősödött,viszont a combom lötyög,vastag és zsíros!Pedig az edzés tervemet direkt combtájékra fordítottam!Nem értem mi lehet a gond.Lehet kés alá kéne feküdnöm?:(

2014. ápr. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed...
2014. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress fel egy jó személyedzőt.
2014. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zsírleszívás után például a megmaradt lógó bőrfölösleget levágják, nem egy kellemes dolog....
2014. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen gondom. A megoldás: http://www.youtube.com/results?search_query=bels%C5%91+comb
2014. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dobj róla képet, lehet nincsen baj, csak testkép zavar. Egyébként valószínű még többet kell fogynod, hogy eltűnjön. Mivel tök mindegy hova edzel, attól nem lesz azon a testrészeden kevesebb felesleg. Helyi zsírégetés nincs. A kés helyett ajánlom,keress személyi edzőt, 99% biztonsággal mondom, biztosan megoldja a gondodat.
2014. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!