Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap mozognék valamit...

Ha minden nap mozognék valamit (futás és otthon torna), és odafigyelnék az étkezésre, mennyit fogynék 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva megyünk nyaralni, és sajnos van rajtam, nem kevés. :( 160 cm vagyok és 59 kiló...szeretnék jobban kinézni, tudom már késő, hamarabb kellett volna elkezdenem, de érhetek még el valamit? A hasamon, fenekemen és combomon van a felesleg. :( 24 éves vagyok. Sajnos a munkám miatt nincs sok időm mozogni (eljárni pl terembe), de napi fél óra futást és tornát be tudnék iktatni, minden napra. Mit tehetek az ügy érdekében? Köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 19. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kilót.
2014. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Normális étkezés nélkül kb semennyit.
2014. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy odafigyelnék a rendes étkezésre is...egyébként most is odafigyelek rá, nem zabálok össze-vissza, nem is értem miért híztam meg. Próbálunk párommal figyelni, mit eszünk, mikor és mennyit. Sajnos lehet, hogy hormon okai is vannak, amit hamarosan kivizsgálnak (teherbeesési gondok miatt is). De én fogyni szeretnék...úgy, hogy ne hízzam vissza.
2014. ápr. 19. 20:26
 4/5 anonim válasza:
rizs, zab, lencse, bab, teljes kiörlésű ételek (erre figyelni kell mert a boltban átvernek vele) stb, magas fehérje- alacsony zsírtartalmú húsok (disznóhús kizárva), zöldség minden mennyiségben. édesség, cukor nulla. futás az lassú és monoton legyen. gondolom túl sokat nem kell fogynod, az meg, hogy nem hízod vissza az odafigyelést igényel. 1 hónap alatt nem lehet lefogyni azt amit esetlegesen évek alatt felszed az ember
2014. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is 1 hónap alatt akarok lefogyni, csak legalább, hogy jobban nézzek ki fürdőruhában. Nem is az, hogy sokat kellene fogynom, inkább feszesedni és formálódni. Remélem ez 1 hónap alatt valamennyire sikerülhet. Sajnos nagyon sok munka van mostanában, nem nagyon jut időm és energiám mozgásra (saját üzletet üzemeltetek reggel 7-este 7ig tartó nyitva tartással). Szóval tényleg nem kifogás... :( de így meg nem érzem jól magam, ezért gondoltam valami ilyesmire, amit fentebb leírtam.
2014. ápr. 20. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!