Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki ismeri martina stoesselt...

Aki ismeri martina stoesselt annak szól. Hogyan foggyak le olyanra mint ő mert az izmára is értem mert neki apszolut nincs és nekem tetszik.!? 148 cm vagyok 48 kg .

Figyelt kérdés

#foggyak
2014. ápr. 19. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mi nincs neki?


Izomzata? Már hogy ne lenne..

2014. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
De buta vagy kérdező.
2014. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

apszolut

mivé lesz ez a világ...

2014. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neki eleve ilyen a testalkata..
2014. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez csaj sz@.rúl néz ki.
2014. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem lehet olyan testalkatod (még) mint neki, mivel ő 20 centivel magasabb nálad, es szerintem par evvel idosebb is... a magassagodbol itelve 11-12 eves lehetsz. Ennyi idosen egyeltalan nem egeszseges a fogyokura, a tested meg nagyon sokat valtozik! :)
2014. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem én tényleg nem vagyok hülye , és nem arra gondoltam hogy nincs izomzata csak kevés izma van és nagyon sovány elvileg
2014. ápr. 20. 12:42
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm azoknak a válaszát akik nem hülyéztek le, tényleg köszi
2014. ápr. 20. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a homoszexuális, sátánista cionisták nőgyűlölők is (hiszen az egészséges nő abszolút isteni, pozitív dolog, a termékenység és az egészséges emberi jövő szimbóluma) tehát ezek, akik ma hatalmon vannak és manipulálják az egyszerűbb bárányokat (az emberiség nagy részét) ők olyan értékrendet fognak teremteni, hogy minél inkább gyengébb akarjon lenni egy nő.


Tehát puszta manipuláció az, amiért egy nő vékony akar lenni, kis izomtömeget akar. Utaltam rá kik terjesztik az ilyen divatokat, trendeket. Ez kell valakinek, tényleg? Újra átgondolva is? Azoknak akar megfelelni, engedelmeskedni akik gyűlölik őt, akik teljesen sátánisták, és egyetlen amit élveznek az az ha a gyűlöletüket terjeszthetik?


Én már csak dacból is ellenük lennék, még ha én is megtévesztett fiatal nő lennék aki anorexiás akar lenni, már csak ezért is ellenállnék. Mert ne ezek mondják meg, hogy milyen legyek! Lázadj!

2014. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Végre valaki :)

Néha Én is ezen gondolkozom :)

Tippek:

-comb edzés ( 1000-el)

-evés szabályozása

-találj valami sportot ,amit szeretsz ,és nem ping-pong

-A többi meg egy kicsi aerobic ;)

2016. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!