Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 165cm és 60 kg...

Szerintetek ha 165cm és 60 kg vagyok és mindennap sportolok (versenyszerűen tenisz) akkor tulsulyosnak számítok? 14L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 22:51
 1/10 aculluca ***** válasza:
szerintem aki sportol és izmos, az nem túlsúlyos.
2014. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem tudom,mert nem látlak.
2014. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Gondolom, izmos vagy. Ha valami gond lenne, az edződ már úgy is szólt volna.
2014. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy az lennél. Alapból, a 60kg nem számít soknak a 165cm-hez, az izom meg többet nyom mint a zsír.
2014. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi túl súly van rajtad, mert nem látlak.


De az hogy valaki minden nap sportol, még nem lépteti olyan rendben, hogy ő nem lehet zsíros mint bármely más ember.


Igenis ma már eljutottunk odáig, hogy a gyerekeken is megmutatkozik fölösleges háj. Mégis cukorevést és a többi műkaját hogyan kellene tolerálnia az emberi szervezetnek? :)

2014. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D am az edzőm (férfi) nem vesz figyelembe ilyeneket csak azt mondja hogy ne fogyokúrázzak soha (mindenkinek ezt mondja) és hogy ő igazán soha nem figyelt a kilóira... :D
2014. ápr. 22. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan edzőhöz jársz, aki nem ad táplálkozási tanácsot.


Én miért nem vagyok kő gazdag.. edzősködnöm kéne, még táplálkozási iránymutatást is adnék. 30 embert vállalok, értelmes edzéssel, táplálkozási tanácsadással, 10 rugóért havonta. Mindenkinek jó?

2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De most nem arra gondoltam hogy az edzőm rossz mert nem ad táplálkozási tanácsot mert amúgy abban igaza van hogyha ilyen fogyokurakat csinálok elmegy az erőm és így az edzesnek nincs sok értelme, de ha bármit megkérdezek tőle hogy mit hogy kene csinálnom abban persze segít... :)
2014. ápr. 22. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a tanítványaimnak elmondanám hogyan egyenek hogy a legjobb erőben legyenek, sose kelljen betegségektől tartaniuk.

A legtöbbet kihozzák amit a táplálkozásukból lehet.


De hát, sajna úgy látszik én nem teniszt oktatok, ez lesz a bökkenő. Pedig akkor nem kellene táplálkozási tanácsokat adnom, úgy látszik ez egy kis tenisz oktatóval szemben nem is elvárás.

2014. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gabica12105 válasza:
Szerintem nem vagy az bár én ugyan annyi kg vagyok mint te, mondjuk egy kicsit magasabb 174cm, de szerintem nem vagy az fő hogy egészséges legyél és legyen elég energiád.
2014. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!